Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Moto Guzzi V85 TT. Zobacz piękne klasyczne enduro na zdjęciach! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Moto Guzzi V85 TT. Zobacz piękne klasyczne enduro na zdjęciach!

Moto Guzzi V85 był jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych motocykli w zeszłym roku. Inspirowany rajdami Paryż Dakar motocykl producent nazywa pierwszym klasycznym enduro.

Moto Guzzi V85 to motocykl, który wygląda jak żywcem wyjęty z czasów, gdy jedyną elektroniką podczas motocyklowej rywalizacji był stoper, rurki kojarzyły się z hydrauliką, a papieros był najczęściej spotykanym symbolem męskości.

 

 

No, ok, puszczamy oko, bo w klasycznie narysowanej linii motocykla kryje się trochę nowoczesności. Mimo tego, tradycyjnie dla Moto Guzzi, postawiono na solidną, sprawdzoną mechanikę z wałem napędowym i wzdłużnym V-twinem, charakterystycznym dla tej marki.

 

Moto Guzzi V85 TTsprawia niespodziankę faktem, że nie odbiega niemal wcale od prototypu, który pokazano podczas zeszłorocznych targów EICMA. Na uruchomionej niedawno stronie internetowej można podziwiać piękne detale i na własne oczy przekonać się jak bardzo wizja klasycznego enduro pasuje do dzisiejszych czasów.

 

 

Więcej o motocyklach Moto Guzzi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści