Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Moto Guzzi V8, czy wejdzie do produkcji? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Moto Guzzi V8, czy wejdzie do produkcji?

Słynny włoski projektant Oberdan Bezzi pokazał szczególnie interesujący model, oparty na nowym modelu Moto Guzzi V85. Projekt nosi nazwę V8 Special.

Inspiracją dla Oberdana był model V7 Special z lat 70., ale projekt swój stworzył on wokół modelu V85 z twinem poj. 853 cm3, który w listopadzie został zaprezentowany na targach EICMA w Mediolanie i trafi do salonów sprzedaży w 2019 roku.

 

Projektant, nazywany często po prostu Obiboi, regularnie dostarcza wirtualne koncepcje, które zawsze są bardzo udane. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Koncept V8 Special może spokojnie posłużyć włoskiemu producentowi jako inspiracja do budowy nowego modelu motocykla, opartego na już istniejącej platformie. Linia projektu jest nowoczesna, ale jednocześnie pełna odniesień do tradycji Moto Guzzi, dzięki temu doskonale odnalazłaby swoje miejsce w ofercie włoskiego producenta. A więc? V8 Special na rok 2020?

Więcej o motocyklach Moto Guzzi
...
Moto Guzzi V8 Special Moto Guzzi V8 Special
Moto Guzzi V7 z roku 1970 Moto Guzzi V7 z roku 1970
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści