-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Moto Guzzi Open House. 30 tysięcy guzzistów świętowało w Mandello del Lario Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Moto Guzzi Open House. 30 tysięcy guzzistów świętowało w Mandello del Lario

Tegoroczna edycja Moto Guzzi Open House była rekordowa. W fabryce nad jeziorem Como pojawiło się 30 tysięcy guzzistów, głodnych atrakcji przygotowanych przez ekipę z Mandello del Lario.

Motocykle Moto Guzzi mają w sobie coś, co sprawia, że można pokochać je miłością bezgraniczną. Od kilku lat można zauważyć rosnące zainteresowanie marką – po części za sprawą wielu nowych modeli, po części ze względu na tradycję i konsekwencję producenta, który od 1921 roku pracuje na swoje dobre imię.

 

Na organizowanej co roku imprezie Open House producent pokazuje kulisy działania firmy, prezentuje nowe modele i zapewnia uczestnikom wiele dodatkowych atrakcji. Trudno się dziwić, że co roku małą miejscowość nad jeziorem Como odwiedzają tysiące gości. W tym roku Moto Guzzi odnotowało jednak rekord zainteresowania – liczba uczestników imprezy w Mandello del Lario osiągnęła 30 tysięcy!

 

Goście mogli zapoznać się z nowościami przygotowanymi przez Moto Guzzi– modelami V9 Bobber Sport i klasycznym podróżnym enduro V85 TT. Zainteresowani mogli odbyć jazdy testowe po wspaniałych trasach wokół jeziora Como, głodni przekąsić coś z bogatej oferty foodtrucków. W ten jeden dzień można było w fabryce z bliska zobaczyć jak powstają kultowe motocykle.

 

Więcej o motocyklach Moto Guzzi
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści