Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Moto Expo: weekend pod znakiem Targów Motocyklowych Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Moto Expo: weekend pod znakiem Targów Motocyklowych

Jeśli w Waszych żyłach płynie krew a na dźwięk motocykla wzrasta Wam tętno jedno jest pewne; musicie odwiedzić Wystawę Motocykli i Skuterów Moto Expo w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Wśród atrakcji znajdziecie ekspozycje producentów z branży motocyklowej oraz wystawy tematyczne. Dla uczestników przygotowano strefy Custom Cult, Retro i Zawodniczą. Wystawa odbywa się w dwóch halach, pomiędzy którymi zlokalozowano bufety oraz stoisko Polsatu, gdzie można obejrzeć wyścigi MotoGP, czy porozmawiać z komentatorami sportowymi Grzegorzem Jędrzejewskim i Adamem Badziakiem.

 

 

Wśród największych i najciekawszych ekspozycji wymienimy stoisko Triumpha, Yamahy z kilkoma nowościami, BMW (nowe HP4 w carbonie zwala z nóg), oraz Inter Motors, na którym znajdziecie najnowsze kolekcje oraz wyprzedaż starszych z upustem do 70%.

 

Warszawski MOTOR-LAND, który od tego roku jest importerem Keewaya przedstawił kilka nowości Kymco, Keewaya oraz Rieju. Nie będziemy wymieniać wszystkich marek, po prostu odwiedźcie targi i zobaczcie to na własne oczy.

 

Jesteśmy przekonani, że "ustrzelicie" mnóstwo ciekawych pojazdów; od customa na bazie Hayabusy, przez tuningowane skutery z Włoch, ponad stuletniego Armora, kilka Indianów po takie cukierki jak najnowszy GSX-R czy R6.

 

 

Miłośnicy przebudowy pojazdów znajdą dla siebie wiele części które mogą być inspiracją do budowy kolejnych sztuk, a jeśli poszukujecie klimaciarskiej odzieży czy gadżetów, napewno je znajdziecie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści