Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Moto Expo: MOTOR-LAND prezentuje nowości Kymco, Keeway i Rieju Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Moto Expo: MOTOR-LAND prezentuje nowości Kymco, Keeway i Rieju

W dniach 3-5 marca 2017, na targach MOTO-EXPO w Warszawie, na stoisku nr H3/7 firmy MOTOR-LAND odbędzie się prezentacja nowych motocykli marki Kymco, Keeway i Rieju.

 

 

 

Przypomnijmy, że MOTOR-LAND od niedawna jest wyłącznym dystrybutorem marki Keeway, w związku z czym rozszerzona została oferta pojazdów na polskim rynku. I tak, wśród nowości będziemy mogli zobaczyć modele Hurricane 50, Zahara 50 i 125, RY6 50 oraz szeroką paletę motocykli 125 ccm spełniających normę spalin Euro4.

 

 

 

 

 

Nowości z Kymco, to przede wszystkim skuter AK550 - pionier w segmencie "super touring", czyli pojazdów łączących cechy klasycznego skutera, z osiągami zarezerwowanymi dla motocykli.

 

 

 

 

Na stoisku Rieju fani motocykli będą mieli okazję obejrzeć najnowsze modele MRT 50 oraz Marathon 125 zarówno w wersji enduro jak i supermoto. Prawdziwą gratką będzie wyczynowa odmiana MRT 50 – PRO.

 

Przypominamy: te i więcej nowości oraz przekrój oferty importera zobaczycie na stoisku firmy MOTOR-LAND (nr H3/7); w czasie targów MOTO-EXPO w Warszawie, odbywających się w dniach 3-5 marca.

Więcej o motocyklach Keeway

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści