-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Modeka AFT-Touring – lekki, wygodny, bezpieczny Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Modeka AFT-Touring – lekki, wygodny, bezpieczny

Nowy komplet turystyczny Modeki powstał z myślą o tych, którzy obierają za cel motocyklowych eskapad wakacyjną porę lub upalne regiony świata, ale oczekują również komfortu codziennej jazdy w kapryśnej polskiej aurze.

Nowy komplet turystyczny Modeki powstał z myślą o tych, którzy obierają za cel motocyklowych eskapad wakacyjną porę lub upalne regiony świata, ale oczekują również komfortu codziennej jazdy w kapryśnej polskiej aurze.

 

Kurtka i spodnie AFT-Touring wzięły swoją nazwę od materiału wierzchniego Cordura AFT, czyli Air Flow Technology. Jest to dzianina prawie dwa razy bardziej przewiewna od typowej tkaniny Cordura, a jednocześnie bardzo do niej zbliżona pod względem odporności na rozdarcie i przetarcie. Zastosowano ją na klatce piersiowej, plecach, wewnętrznej stronie ramion oraz na udach i pod kolanami. Pozostały materiał wierzchni to standardowa Cordura o dwóch grubościach splotów: 500 D oraz 1000 D użyty do wzmocnienia miejsc szczególnie narażonych na uszkodzenie. Dół nogawek zabezpieczono przed wysoką temperaturą wydechu naszyciami z perforowanej laserowo skóry. Kolejna warstwa – wypinana membrana klimatyczna Sympatex o wysokich parametrach oddychalności – ma za zadanie chronić przed deszczem i wiatrem. Trzecią warstwę, chroniącą przed chłodem, stanowi wypinane ocieplenie w postaci praktycznej bluzy softshell, którą można nosić również oddzielnie. Do wyposażania AFT-Touring należy komplet certyfikowanych protektorów termoplastycznych SaS-Tec, w tym również protektor plecowy. Całości dopełniają odblaski 3M Scotchlite, wodoszczelne zamki, regulowane szelki i praktyczne kieszenie.

 

Dzięki nowoczesnym materiałom i technologiom zestaw AFT-Touring jest bardzo lekki i wygodny, a przy tym bezpieczny. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: popielatej i czarnej, w rozmiarach od XS do 4XL. Spodnie w kolorze czarnym posiadają dodatkowo rozszerzoną rozmiarówkę: KM–K5XL (skracane nogawki) i LM-L3XL (przedłużane nogawki).

 

Ceny:

kurtka – 1520 zł

spodnie – 1100 zł

 

Więcej informacji oraz adresy sklepów na stronie www.modeka.pl

Tagi

...
oceń ten materiał:
Modeka AFT-Touring – lekki, wygodny, bezpieczny Komplet Modeka AFT-Touring
Modeka AFT-Touring – lekki, wygodny, bezpieczny - fot. 2 Softshel pełniący rolę ocie...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści