Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Motocrossie – Olsztyn Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Motocrossie – Olsztyn

W najbliższy i w dodatku pierwszy wakacyjny weekend tj. 25-26.06.2016 na torze przy ul. Lubelskiej w Olsztynie odbędą się Mistrzostwa Europy w klasach EMX 65 i EMX85 oraz w klasie EMX Open. Przy okazji europejskich wyścigów pojadą również zawodnicy Mistrzostw Polski z klas MX65 i MX85. Najmłodsi polscy zawodnicy zaraz po rozdaniu świadectw będą mieli okazję do potwierdzenia swoich umiejętności , tym razem sportowych i to z najszybszymi zawodnikami Europy strefy północno –wschodniej.

W klasie EMX Open ( ME) pojadą zawodnicy na najmocniejszych motocyklach aby walczyć o punkty w kwalifikacji Mistrzostw Europy.


Na listach zgłoszeń widnieją zawodnicy z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja , Czechy , Słowacja czy Chorwacja. Polscy kibice też będą usatysfakcjonowani, bo na listach jest sporo „naszych”.


W sobotę odbędą się treningi zakończone wyścigami kwalifikacyjnymi, których start przewidziano o godz. 15:00. W niedzielę pierwsze starty do wyścigów finałowych zaplanowano na godz. 12:30.


Szczegółowy HARMONOGRAM i informacje dotyczące ME w Olsztynie - kliknij tutaj


Zapraszamy wszystkich kibiców i miłośników sportów motorowych!


Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

Więcej o motocyklach KTM

Tagi

oceń ten materiał:
Zdjęcie: Biuro Prasowe Mistrzostw Polski w Motocrossie Orlen MXMP Mistrzostwa Europy i Mistrz...
Zdjęcie: Biuro Prasowe Mistrzostw Polski w Motocrossie Orlen MXMP Mistrzostwa Europy i Mistrz...
Zdjęcie: Biuro Prasowe Mistrzostw Polski w Motocrossie Orlen MXMP Mistrzostwa Europy i Mistrz...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści