Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport MotoGP Marc Marquez szaleje po stoku narciarskim (aktualizacja) Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

MotoGP

Marc Marquez szaleje po stoku narciarskim (aktualizacja)

Marc Marquez nie odpuszcza. W tegoroczną zimę aktualny mistrz serii MotoGP postanowił zaszaleć swoim zwycięskim motocyklem po... stoku narciarskim.

Oczywiście wszystko odbyło się pod kontrolą – Red Bull w ten sposób chce promować zawody narciarskie Hahnenkamm w przyszły weekend. Marquez prowadził swoją Hondę RC213V w górę stoku Strief, w Kitzbühel w Austrii. W zeszłym roku w podobnych okolicznościach Max Verstappen jadąc swóim bolidem F1 zakopał się, co spowodowało sporo zamieszania. Nie dziwi więc, że wydarzenie odbyło się w pełnej tajemnicy a poza kilkoma krótkimi filmami w sieci i zdjęciami w mediach społecznościowych ciężko odnaleźć jakieś informacje.

 

Oczywiście Michelin, dostawca opon do MotoGP nie produkuje ogumienia przeznaczonego do kopnego śniegu, dlatego z prośbą o pomoc zwrócono się do Ice Speedway Racing, gdzie mistrz świata Franz Zorn, dopasował do Hondy przednie i tylne opony z kolcami 3cm.

 

Sądząc po kamerach umieszczonych na motocyklu i stoku, wkrótce pojawi się właściwy film, którego nie możemy się doczekać. Zwłaszcza, że dźwięk i prędkość przejazdu zwiastują, że Marquez, jak zawsze, idzie „pełnym ogniem”…

 

 

 

Aktualizacja

Aktualizacja: nie musieliśmy długo czekać, mamy profesjonalną wersję filmu...

 

Autor: Jakub Olkowski

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści