Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Macna Area i Converter - profesjonalny zestaw odzieży dla wymagających turystów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Macna Area i Converter - profesjonalny zestaw odzieży dla wymagających turystów

Doskonała odzież holenderskiej firmy Macna to synonim jakości i niespodziewanie atrakcyjnej ceny. Tegoroczna nowość wśród topowych kurtek turystycznych to model Area, która w parze ze spodniami Converter stanowi zestaw doskonały. Koniecznie poznaj go bliżej.

Kurtka Macna Area

 

Macna Area to następca kultowej Geo 2. Model Area dzięki wyjątkowemu systemowi Summer System Comfort w jednej chwili zmienia się z ciepłej kurtki turystycznej w lekkie air-flo doskonałe do jazdy w sezonie letnim.

 

Kurtka Macna Area


Summer System Comfort to zapinana zamkiem błyskawicznym nakładka, pod którą kryje się siateczka Mesh, zapewniająca doskonałą wentylację. Co więcej, po wypięciu tego panelu uzyskujemy niższy kołnierzyk.

 

Kurtka Macna Area

 

A jeżeli jesteśmy już przy kołnierzyku, to warto wspomnieć, że jego zapięcie to pasek z mikroregulacją, działający podobnie jak tego rodzaju zapięcia kasków motocyklowych.

 

Kurtka Macna Area


Kolejnym ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez holenderską Macnę jest łączenie podpinki i membrany według patentu Easy Cuff. Każda kolejna warstwa jest krótsza, co zapobiega tworzeniu się grubej końcówki rękawa i trudnościom ze schowaniem go pod mankiet rękawicy.

 

Czytaj dalej na następnej stronie>>>

 

strony

oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Kurtka Macna Area i spodnie Macna Converter

9
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści