Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju MV Agusta rozwija sieć dealerską w Polsce Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

MV Agusta rozwija sieć dealerską w Polsce

Po krótkiej nieobecności w naszym kraju marka MV Agusta, dzięki nowemu importerowi, dostępna jest już w Polsce. Legendarne motocykle tej włoskiej marki można już zamawiać w trzech autoryzowanych salonach MV Agusta w Warszawie, Poznaniu i Długołęce pod Wrocławiem.

W Polsce dostępne będą wszystkie modele z oferty firmy MV Agusta, w tym kultowy już naked BRUTALE 800, maksymalnie doposażony luksusowy motocykl turystyczny TURISMO VELOCE LUSSO, opracowany we współpracy z Pirelli Design DRAGSTER 800 RR PIRELLI czy piekielnie mocny i dopieszczony do granic absurdu RVS#2. W ofercie nie zabraknie najnowszego 212 konnego BRUTALE 1000 Oro (produkcja rusza w połowie roku 2019 i będzie ograniczona do 350 sztuk na świat), motocykli wyścigowych z serii F3 Reparto Corse oraz długo oczekiwanego SUPERVELOCE 800. 

 

Gdzie w Polsce można zobaczyć te wspaniałe motocykle? Salony MV Agusty mieszczą się: przy ul. Puławskiej 403A w Warszawie, przy ul. Bułgarskiej 65B w Poznaniu oraz przy ul. Wrocławskiej 33e w Długołęce pod Wrocławiem (otwarcie w lutym 2019). Zgodnie z zapewnieniami importera, kolejnym punktem na mapie MV Agusta w Polsce będzie południowo-wschodnia Polska.

 

Wraz z siecią dealerską do Polski wracają także autoryzowane serwisy oraz możliwość zakupu części i akcesoriów.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
MVAgusta MVAgusta
MVAgusta MVAgusta
MVAgusta MVAgusta
MVAgusta MVAgusta
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści