Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju MV Agusta odczarowana! Nowy polski importer i nowe motocykle na sezon 2019 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

MV Agusta odczarowana! Nowy polski importer i nowe motocykle na sezon 2019

Motocykle MV Agusta to ekskluzywne, piękne, włoskie pojazdy, od tylko patrzenia na które niejeden motocyklista może doznać migotania przedsionków… Gdy dostaliśmy zaproszenie na prezentację nowego warszawskiego dealerstwa, nowego importera oraz nowych motocykli – zacząłem zastanawiać się, czy dam radę na miejscu nie zejść na zawał…

MV Agusta to marka, która produkuje ekskluzywne motocykle sportowe o uznanej, światowej renomie. Motocykle niezwykle piękne, wspaniale wykończone i od tego roku dostępne dla każdego zakochanego w nich motocyklisty, dzięki nowemu, polskiemu importerowi – firmie Motors sp. z o.o.

 

 

Postać nowego importera jest na naszym rynku kluczowa, jeśli chodzi o dostępność maszyn, części oraz obecność autoryzowanych serwisów, a reprezentować będzie go czterech dealerów – w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Długołęce (pod Wrocławiem).

 

My poznaliśmy bliżej warszawskie dealerstwo, mieszczące się przy Puławskiej 403A, które bardziej przypomina galerię sztuki, niż zwykły salon motocyklowy. W centralnym miejscu stoi motocykl aktualnie promowany lub prezentowany przez dealera – w tym przypadku była to ostatnia sprzedana w Polsce MV Agusta F4 (normy emisji spalin Euro 4 zabiły ten model). Wokół centralnego salonu rozmieszczone są pokoje tematyczne. Mamy możliwość obejrzenia motocykli sportowych – prezentowanych przez model F3, motocykli miejskich w postaci modeli Brutale i Dragster oraz ostatni pokój, w którym możemy podziwiać modele turystyczne, czyli Turismo Veloce w wersji Lusso (z kuframi) SCS (skrót oznaczający sprzęgło antyhoppingowe).

 

 

Z resztą zobaczcie sami, zapraszam was na wirtualny spacer po tym niesamowitym delarstwie, po którym oprowadza mnie Janusz Mitko z firmy Motors sp. z o.o.:

 

 

Oczywiście pokoje jeszcze nie są wykończone, na ścianach będą fototapety odnoszące się do tematyki danego pomieszczenia i motocykli będzie zdecydowanie więcej. To tylko dobre dobrego początki.

 

Tak czy inaczej bardzo cieszy nas wskrzeszenie marki MV Agusta w Polsce, obietnice łatwego dostępu do motocykli, do części, do renomowanych serwisów marki. Firmie Motors życzymy samych sukcesów!

 

Więcej o motocyklach MV Agusta znajdziecie na oficjalnej stronie marki https://www.mvagusta.com/en/

 

Więcej o motocyklach MV Agusta

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści