Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli MV Agusta Dragster 800 RR Pirelli - siła dwóch światów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

MV Agusta Dragster 800 RR Pirelli - siła dwóch światów

MV Agusta Dragster 800 RR Pirelli to kolejne wspólne dzieło dwóch włoskich legend. Piękne, mocne i niepowtarzalne.

Współpraca MV Agusty z firmą Pirelli układa się znakomicie. Włoski producent opon nie tylko jest oficjalnym dostawcą ogumienia dla motocykli z Schiranny, ale też od czasu do czasu powstają limitowane edycje pojazdów pod wspólną banderą. Wystarczy wspomnieć doskonałe Brutale 800 RR Pirelli.

 

 

Tym razem stworzono specjalną edycję modelu Dragster 800 RR, w którym guma gra równorzędną rolę z plastikiem i metalem. Wyróżnia go nie tylko charakterystyczne zestawienie barw, ale również gumowe elementy na przedniej mini owiewce i zbiorniku paliwa. Są one zaopatrzone w charakterystyczne wycięcia w kształcie błyskawicy, obecne również na oponach Pirelli Diablo. Motyw błyskawicy obecny jest również na kunsztownie uszytym siodle.

 

Motocykl dostępny będzie w krótkiej serii, w dwóch obłędnie wyglądających wykończeniach - biało-niebieskim i czarno-żółtym. Będzie go można zamówić z oponami Pirelli Diablo SuperCorsa SP, wyposażonymi w pasujące, kolorowe paski na ściankach. Napęd tej zjawiskowej maszyny to trzycylindrowa rzędówka o pojemności 798 cm3 i mocy 140 KM. Prawdziwy cios!

 

Więcej o motocyklach MV Agusta
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści