-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata MV Agusta Brutale i Superveloce serie Oro, czyli złoto z Varese Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

MV Agusta Brutale i Superveloce serie Oro, czyli złoto z Varese

Choć terminy produkcji tych motocykli zostały ustalone dopiero na przyszły rok, to fabryka już znalazła klientów na wszystkie egzemplarze. Co takiego fascynującego jest w serii Oro motocykli z Varese?

MV Agusta Superveloce Serie Oro to neoklasyk napędzany trzycylindrową jednostką o mocy 148 KM, co przy niskiej masie, wynoszącej jedynie 173 kg, zapewni atomowe przyspieszenia i niezapomniane doznania każdemu, komu będzie dane przejechać się tym motocyklem. A niestety doświadczy tego niewiele osób, bo Superveloce w serii Oro zostanie wyprodukowane jedynie w 300 egzemplarzach, które… już są wyprzedane. Cieszy jedynie to, że trzy z nich znalazły swoich przyszłych właścicieli w Polsce, więc… rozglądajcie się od kwietnia 2020, może którąś z nich zobaczycie na naszych drogach!

 

Tydzień Okazji w MV Agusta Warszawa - 26-31.08 Nie przegap ich!

 

Drugim motocyklem, który każdego miłośnika jednośladów, nie tylko włoskich, po prostu wystrzeli z kapci, jest wspaniała MV Agusta Brutale 1000, oczywiście Serie Oro! W jej ramie drzemie, a raczej wściekle ryczy, czterocylindrowy silnik z superbike’a – MV Agusty F4, którego moc maksymalną określa się na 205 KM, a prędkość, do której katalogowo rozpędzi Brutale 1000, to ponad 300!!!! Km/h! To czyni z tego motocykla najszybszego seryjnie produkowanego nakeda na rynku! W czasie gdy każdy właściwie producent, adaptując supersportowy silnik do pracy w nadwoziu typu naked, ogranicza jego moc, Włosi z Varese powiedzieli: Chrzanić to! i zafundowali użytkownikowi „wszystkie konie”. Brutale – w końcu nazwa zobowiązuje! Niestety, ten motocykl w wersji Oro już też został wyprzedany, ale… jest szansa na zakup jego zwykłej wersji.

 

A na koniec rozwiązanie zagadki. Serie Oro (Seria Złota) to po prostu najlepsza, bezkompromisowa i limitowana wersja pojazdu z Varese. Motocykle te kosztują dużo więcej, niż ich „niezłote” odpowiedniki, ale za to posiadają w swoim wyposażeniu osprzęt, który zapiera dech w piersiach. Najwyższej klasy, supersportowe zawieszenie Ohlins, zaciski Brembo Stylema (Brutale) najnowocześniejsza elektronika oraz „tony” carbonu. To wszystko sprawia, że motocykle w wersji Oro sprzedają się w ciemno za, dla przeciętnego zjadacza chleba, chore pieniądze – 189 000 zł za Brutale oraz 121 900 zł za Superveloce.

 

Więcej szczegółów na https://mvagustapoland.com/

 

Tekst ten powstał podczas projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl. 

 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribasoraz oczywiście I’M Inter Motors!

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
MV Agusta Brutale 1000 Serie Oro MV Agusta Brutale 1000 Seri...
MV Agusta Superveloce 800 Serie Oro MV Agusta Superveloce 800 S...
MV Agusta Brutale 1000 Serie Oro MV Agusta Brutale 1000 Seri...
MV Agusta Brutale 1000 Serie Oro MV Agusta Brutale 1000 Seri...
MV Agusta Superveloce 800 Serie Oro MV Agusta Superveloce 800 S...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści