Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Turystyka Wyprawy motocyklowe Lubisz motocykle i kitesurfing? Zobacz jak się łączy pasje (wideo)! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wyprawy

Lubisz motocykle i kitesurfing? Zobacz jak się łączy pasje (wideo)!

Ona nauczyła się jeździć na motocyklu 10 dni przed wyruszeniem w podróż, oni dwaj coś tam potrafili jeśli chodzi o dwa kółka. Zainstalowali deski kitesurfingowe na swoich motocyklach i pojechali w trzytygodniową podróż życia.

Prawdopodobnie była to najbardziej ekscytująca i zarazem najtrudniejsza wyprawa jaką do tej pory zrealizowali. Największym wyzwaniem jakiemu stali czoła była waga ich bagażu. Mieli z tym największy problem pokonując piaszczyste partie trasy. W szczególności, że jak sami przyznają nie są wytrawnymi jeźdźcami. Na wyprawie byli sami i we trójkę zrealizowali ten cały wspaniały materiał.

 

 

Przeciętny czas pakowania obozowiska wraz ze sprzętem do kitesurfingu oraz realizacji wideo, to półtorej godziny każdego poranka. Z podróży o długości 5 tysięcy kilometrów powstało ponad 400 GB materiałów filmowych i fotograficznych. Oto 4 minutowa esencja.  

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Lubisz motocykle i kitesurfing? Zobacz jak się łączy pasje (wideo)! The grate journey - motocyk...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści