Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Moto Mikołaje Łódź - piąta edycja Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Moto Mikołaje Łódź - piąta edycja

Dnia 4 grudnia łódzcy motocykliści po raz 5 wyjadą na zaśnieżone ulice Łodzi przebrani w stroje św. Mikołajów by zawieźć dzieciakom z Domu Dziecka nr 2 i 8 w Łodzi prezenty choinkowe.

Jednak aby realizacja dziecięcych marzeń mogła dojść do skutku każda edycja akcji poprzedzona jest zbiórką funduszy na ten cel. Z roku na rok staramy się by akcja zataczała co raz szersze kręgi dlatego też w tym roku Moto Mikołaje kwestować będą:

 

  • 19-20 listopada w Centrum Handlowym Ptak Outlet (w godz. 9:00-21:00) 19-20 listopada na ul. Piotrkowskiej (w godz.16:00-18:00)
  • 26-27 listopada w Centrum Handlowym Manufaktura (w godz.10:00-21:00).

 

Tegoroczna zbiórka pieniędzy prowadzona będzie aż do 2 grudnia. Każdy może wesprzeć akcję poprzez, licytację aukcji na serwisie allegro, wrzucanie datków do puszek lub przelewy na konto bankowe Stowarzyszenia podane na fanpagu akcji: https://www.facebook.com/motomikolaje.lodz/?fref=ts /.

 

Finał tegorocznej akcji odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia na rynku głównym Manufaktury o godzinie 13:30. Wtedy właśnie łodzianie będą mogli podziwiać spalinowe renifery i Moto Mikołajów. Po 30 minutowej zbiórce zgromadzone motocykle wyjadą kawalkadą przez ul. Piotrkowską w kierunku Domów Dziecka by przekazać, małym podopiecznym, uśmiech i prezenty.Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów z Łodzi i okolic do wsparcia naszej akcji oraz łodzian do przyjścia na Rynek Manufaktury i towarzyszenia nam w tym wspaniałym dniu.

 

Mamy nadzieję, że Moto Mikołaje zostaną pozytywnie odebrani przez łodzian i z roku na rok będzie nas więcej. Tegoroczną edycję Patronatem objął: Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi - Pan Tomasz Kacprzak.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści