Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Liberty Motors – najlepszy salon BMW Motorrad w Warszawie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Liberty Motors – najlepszy salon BMW Motorrad w Warszawie

Marka BMW jest marką premium, zarówno w świecie aut jak i motocykli. Jej wymagania dotyczące sprzedaży i obsługi pojazdów są bardzo wysokie, dlatego nieliczni mogą je spełnić.

Liberty Motors istnieje na rynku od dawna – ma doświadczenie w sprzedaży wielu motocykli i skuterów. Stale poszerza ofertę dostępnych akcesoriów motocyklowych tak, aby spełnić wymagania wszystkich motocyklistów. Nie dziwi zatem, że marka BMW musiała trafić do portfolio tak dużego i doświadczonego podmiotu.

 

 

 

 

 

Myli się jednak ten, kto uważa, że BMW jest „kolejną” z marek dostępnych w salonie Liberty Motors.  Wkraczając w strefę BMW klient jest oddzielony od pozostałych brendów.  To świat BMW,  więc obsługa musi być Premium.

 

 

 

 

Do dyspozycji klientów cały czas pozostaje dwóch specjalistów sprzedaży motocykli. To prawdziwi pasjonaci marki, użytkownicy jednośladów BMW. Od wielu lat korzystają z modeli motocykli które sprzedają. Dzięki temu potrafią doradzić idealny jednoślad wraz z wyposażeniem spełniającym Wasze oczekiwania, wysłuchać czy opowiedzieć anegdotę z motocyklowego życia, lub zwyczajnie porozmawiać z innym pasjonatem BMW. Większość klientów decyduje się na zakup kolejnego motocykla spod znaku wirującego śmigła właśnie w Liberty Motors, a relacje klient-sprzedawca z czasem stają się zwyczajnie przyjacielskie. To najlepiej świadczy o jakości obsługi.

 

 

 

 

Jeśli zdecydowaliście się na zakup konkretnego modelu musicie skierować kroki do specjalisty do sprzedaży akcesoriów. To przeurocza osoba o wielkim poczuciu humoru,  cierpliwości a przede wszystkim wiedzy. Nikt, jak ona nie zna najnowszych trendów w branży ubiorów motocyklowych i szybko zweryfikuje sensowność zakupu produktów konkurencji. Specjalista do sprzedaży akcesoriów to także przyjaciel wszelkich moto-podróżników, którzy poszukują najlepszych motocyklowych ubrań do dalekich wyjazdów.

 

Ale salon BMW w Liberty Motors ma wiele innych zalet. Jest przestronny, efektownie wygląda, ma jedną z największych powierzchni w branży oraz ilość dostępnych modeli motocykli i skuterów przeznaczonych do jazd testowych.

 

Największą zaletą w przeciwieństwie do konkurencji, jest podejście do klienta. To miejsce, w którym pracują pasjonaci marki, tacy jak Wy; jeśli zasugerują zakup R1200GS, to tylko dlatego, że w Waszej podświadomości takie pragnienie trwa od dawna.

 

Chcesz poczuć magię świata motocykli BMW?

Odwiedź BMW Motorrad Liberty Motors na Łopuszańskiej 36 w Warszawie!!!

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści