Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Enduro LIQUI MOLY szybkie w enduro! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Enduro

LIQUI MOLY szybkie w enduro!

LIQUI MOLY ma za sobą bardzo dobry występ w Mistrzostwach Polski w Enduro. Podczas weekendu w Malechowie barwy ekipy Rookie Bulls reprezentował Tomasz Witkowicz, który już od dawna znajduje się w gronie faworytów do miejsca na podium. Zawodnik wspierany przez LIQUI MOLY co prawda po tym weekendzie nie wraca do domu z pucharem, jednak zaliczył bardzo solidny występ i zdobył sporo cennych punktów do klasyfikacji generalnej.

Podczas pierwszego wyścigu w Malechowie Tomek zaciekle walczył z rywalami by ostatecznie ukończyć zmagania na piątej pozycji. W trakcie kolejnych zmagań udało mu się pojechać jeszcze szybciej i finiszować na czwartym miejscu z niewielką stratą do kolejnego zawodnika. Po podliczeniu wyników okazało się, że w trakcie całej rundy Witkowicz był czwarty w klasie E2/E3 i zdobył sporo punktów do klasyfikacji generalnej.

LIQUI MOLY wspiera na świecie kierowców biorących udział w seriach TCR International, TCR Germany, TCR Asia oraz niemieckiej Formule 4. Są to Davit Kajaia, Filipe de Souza, Andy Yan, Tim Zimmermann, Daniel Conrad, Luca Engstler, Benjamin Marzatis oraz tegoroczny 19-sto letni debiutant na torze Salzburgring Florian Janits.

 Firma  LIQUI MOLY zaangażowana jest również w Moto 2 wspierając Sandro Cortese i Jonas Folgera.

Marka LIQUI MOLY kojarzona jest w Polsce głównie z olejami silnikowymi i dodatkami używanymi w motoryzacji. Jednak wskutek ciągłego poszerzania oferty w spektrum zainteresowania LIQUI MOLY są wszelkie pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym - samochody, motocykle, rowery.

Od ponad dekady produkty LIQUI MOLY dostępne są w Polsce. Warto wspomnieć, że  w lutym br. po raz szósty z rzędu LIQUI MOLY zostało wybrane przez czytelników Auto Zeitung marką Nr 1 wśród producentów olejów silnikowych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.liqui-moly.pl,gdzie między innymi  skorzystać można z poradnika, który pomaga dobrać produkty naszej firmy do konkretnego modelu pojazdu.

oceń ten materiał:
Liqui Moly wspiera Tomasza Witkowicza Liqui Moly wspiera Tomasza...
Liqui Moly wspiera Tomasza Witkowicza Liqui Moly wspiera Tomasza...
Liqui Moly wspiera Tomasza Witkowicza Liqui Moly wspiera Tomasza...
Liqui Moly Ceratec Liqui Moly Ceratec
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści