Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Artykuły sponsorowane LIQUI MOLY Motorbike - pełna gama produktów do motocykli Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Sponsorowane

LIQUI MOLY Motorbike - pełna gama produktów do motocykli

Oferta firmy LIQUI MOLY obejmuje również produkty przeznaczone do motocykli. Teraz noszą wspólna nazwę - Motorbike. Okazją do zaprezentowania ich pełnej gamy był Poznań Motor Show 2015.

Od tego sezonu nastąpiła zasadnicza zmiana nazw wszystkich produktów do motocykli na Motorbike. Uporządkowano przy tym całą gamę olejów silnikowych przypisując je do poszczególnych segmentów: Race, Scooter, Street i Offroad. Dodatkowo we właściwym doborze każdego z nich pomaga wyszukiwarka na stronie liquimoly.pl.


- Oleje silnikowe LIQUI MOLY znajdą zastosowanie praktycznie w każdym typie motocykli jeżdżącym po polskich drogach - mówi Wojciech Sławiński, kierownik sprzedaży w Dziale Jednośladów LIQUI MOLY Polska. - Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe i specyfikacje wszystkich europejskich i japońskich producentów motocykli, w tym klasyfikacje według producentów silników JASO MA2 i API SM.


Warto w tym miejscu podkreślić, że olej syntetyczny Motorbike 4T 5W-40 został opracowany przy współpracy z Hondą (dla CBR 600) i decyzją komisji technicznej IRTA zakupiony do wyścigów klasy GP Moto2 i Moto3 na lata 2015-2017. W tym przypadku chodzi o zapewnienie równych szans dla wszystkich zmagających się teamów.


Poza gamą olejów silnikowych oferowane są produkty do przekładni, teleskopów i filtrów powietrza, a także smary do łańcuchów i płyny hamulcowe. Nie mniej ważną grupą produktów w codziennej eksploatacji motocykla są dodatki. Wśród 8 preparatów znajduje się m.in. dodatek do paliwa, stabilizator benzyny oraz oczyszczacz i uszczelniacz chłodnicy.


Podobnie jak kierowcy samochodów, tak i użytkownicy jednośladów chcą dbać o wygląd swoich maszyn. Stąd też stale poszerza się gama kosmetyków LIQUI MOLY - od środków czyszczących, poprzez woski, na preparatach do kasków i odzieży kończąc.


Ciekawą propozycją dla profesjonalistów z warsztatów i serwisów jest Szafa Olejowa. W jej wnętrzu mieści się 8 kanistrów i 2 beczki z olejami Motorbike, których dozowanie ułatwiają specjalne kraniki i pompki. W zamykanych na klucz drzwiach jest też miejsce na Katalog Doboru Oleju, który zdecydowanie ułatwia pracę mechanikom.


Pełna gama produktów LIQUI MOLY Motorbike zaprezentowana została na zakończonym 12 kwietnia Poznań Motor Show 2015. Impreza ta z roku na rok powraca do czasów swojej świetności z końca lat 90. XX wieku, przyciągając coraz większe grono wystawców i tłumy zwiedzających.


- Z miesiąca na miesiąc rośnie w Polsce liczba rejestrowanych motocykli, co przekłada się na coraz większe zapotrzebowanie na produkty do nich - mówi Piotr Kasprzak, prezes LIQUI MOLY Polska. - Nasza oferta obejmuje zarówno oleje i smary, jak i środki eksploatacyjne oraz kosmetyki, co spotkało się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających nasze stoisko.


Ozdobą stoiska, przyciągającym niczym magnes, był motocykl przygotowany do startów w Mistrzostwach Polski Supermoto. Wystartuje na nim Wojciech Zawidzki, który był gościem specjalnym LIQUI MOLY na Poznań Motor Show 2015. Rozmowy z nim o specyfice tych zawodów, przygotowaniach - także kondycyjnych, specjalnym tuningu motocykla oraz pamiątkowe zdjęcia były na porządku dziennym.


- LIQUI MOLY od lat towarzyszy sportom motorowym na całym świecie - dodaje Piotr Kasprzak. - Nie inaczej jest w Polsce, gdzie od tego sezonu wspieramy udział Wojtka Zawidzkiego w Mistrzostwach Polski Supermoto. Trzymamy kciuki!

Wojciech Zawidzki, zawodnik Supermoto, był gościem specjalnym LIQUI MOLY na Motor Show, gdzie zaprezentowano pełną gamę produktó Wojciech Zawidzki, zawodnik...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści