Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Kymco Zing II 125 - chopper na co dzień Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Kymco Zing II 125 - chopper na co dzień test, opinie i oceny

Kymco Zing II, pojazd który trafił do redakcyjnego laboratorium to chopper o pojemności 125 ccm. Czy mała 125 ma szansę zaistnieć w segmencie zdominowanym przez wielkie pojemności, wielkie pieniądze i jeszcze większy szpan? Przeczytajcie nasz test...

Wygląd

Jaki jest koń - każdy widzi; miłośnikom nurtu chopper/cruiser może się podobać. Ma wysoką kierownicę, nisko umieszczone, amfiteratralne siodło, i wysunięte przednie koło. Atrakcyjności dodaje duża ilośc chromów - na szczęście nie tak powszechnych, jak w Virago z połowy lat 80-tych. Kombinacja połyskujących detali nieźle komponuje się z czarnym lakierem elementów karoseryjnych i felg.

 

Nisko, dlugo - klasyka gatunku. Kymco ZING II 125...

 

Kwestią dyskusyjną jest, czy felgi powinny być szprychowane - te, które zastosowano nadają Zingowi pewnego sportowego sznytu (w czym pomaga efektowna, perforowana osłona układu wydechowego). Co ciekawe, to jeden z niewielu pojazdów w swojej klasie, którego "komora" silnika nie wydaje się zbyt duża i zbyt pusta poprzez zastosowanie singla o pojemności 125ccm zamiast widlastej dwójki.

 

 

Videotest Zinga...

 

Ukoronowaniem stylistyki Kymco jest prosta, dragsterowa kierownica, efektowny prędkościomierz oraz konsola na zbiorniku paliwa, w którą wkomponowano wskaźnik poziomu paliwa. Pojazd wykonano solidnie, spawy, połączenia skręcane, czy wszelkie detale frezowane są w odniesieniu do ceny pojazdu na całkiem przyzwoitym poziomie. Również poprowadzenie przewodów, linek, kostek elektrycznych można uznać jako schludne...

 

Rzeczy, które nie przypadły nam do gustu są dwie: zbyt jaskrawe detale na tarczy wskaźnika poziomu paliwa, oraz tylny reflektor, który wygląda, jakby chwilę wcześniej zdemontowano go z pakistańskiego wozu konnego.

 

 

 

 

Więcej o motocyklach Kymco Autor: Jakub Olkowski

Strony:

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Kymco Zing II - chopper na codzień

84
zdjęcia
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści