Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Kymco AK 550 - maxiskuterem z Chin do Europy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Kymco AK 550 - maxiskuterem z Chin do Europy

Kymco to największy tajwański producent skuterów, quadów oraz motocykli. Połączenie zaawansowanej technologii z nowoczesną stylizacją oferowanego produktu lokuje KYMCO wśród wiodących marek w Europie. Pojawienie się nowego maxi skutera AK 550 otworzyło, dla firmy Kymco, drzwi do świata największych skuterów klasy premium. Komfort, jakość wykonania, wygoda, duża moc i osiągi porównywalne Yamahy T-Max, BMW C650 czy Burgmana 650 uczyniły z AK 550 groźnego konkurenta na rynku luksusowych maxi skuterów.

Aby udowodnić trwałość i wytrzymałość tego modelu, we współpracy Kymco z chińskim klubem Motorfans, powstał projekt podróży z Chin do Europy. Podróżnicy, na dwóch nowych maxi skuterach – AK 550 i Xciting 400, wyjechali z Changzhou w Chinach żeby po 67 dniach i łącznym dystansie 40 000 km dojechać do Mediolanu na targi EICMA i zataczając koło powrócić do Chin.

 

 

W drodze do Europy, przejeżdżając przez Irkuck, Nowosybirsk, Omsk Jekaterynburg, Kazań oraz Moskwę spotkali się z pierwszymi oznakami rosyjskiej zimy. Śnieżyce i zamiecie nie zniechęciły motocyklistów, którzy na niedzielę, 29 października, zapowiedzieli wizytę u importera tajwańskiej marki, w firmie Motor-Land. Pomimo ulewnego deszczu i silnego wiatru dotrzymali słowa docierając na czas do siedziby Motor-Land, gdzie na przemoczonych ale uśmiechniętych motocyklistów czekał poczęstunek.

 

Zarówno początek rosyjskiej zimy jak i zmienność polskiej jesieni nie spowodowały żadnych awarii w skuterach ani zniechęcenia podróżników. Po relacji z trasy, wrażeniach, wnioskach i refleksjach nasi goście pojechali dalej by jeszcze tego samego wieczoru zwiedzić Warszawską Starówkę.

 

 

Podziwiając zapał, odwagę i determinacje uczestników wyprawy, gratulujemy im pomysłu i życzymy szczęśliwego powrotu do Chin.

Więcej o motocyklach Kymco
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści