Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Konkurs Castrol: Mondiale HPS 300 rozdane! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Konkurs Castrol: Mondiale HPS 300 rozdane!

Poczuj emocje z Castrol Power 1 i wygraj motocykl lub jedną z 500 innych nagród! Tak zapowiadano konkurs w którym w sieci I'M Inter Motors lub jednym z 700 sklepów biorących udział wystarczyło kupić olej Castrol Power 1 i opisać jakie emocje wzbudza jazda na motocyklu. Potem pozostało oczekiwać na wygraną wyrażając nadzieję, że to właśnie wasz opis będzie najlepszy. Zwycięzcy właśnie odebrali nagrody główne, którymi były dwa nowiutkie Mondiale HPS 300!!!

Osobami, które najtrafniej opisały jakie uczucia wzbudza w nich jazda motocyklem okazali się Piotr Brewczyński z Warszawy i Michał Sikorski z Olsztyna.

 

 

Piotr na codzień jeździ Suzuki Freewindem, większość wolnego czasu stara się spędzać w podróży a Mondial HPS 300 w garażu zwycięzcy najprawdopodobniej uzyska status "użytkowanego w mieście". Otrzymując sms z informacją o wygranej, Piotr był przekonany, że "ktoś sobie robi z niego jaja. Tymczasem jak się okazuje, wystarczy trochę się wysilić i mieć odrobinę szczęścia, żeby wygrać najprawdziwszy motocykl!"

 

Michał jeszcze nie ma prawa jazdy, ale wiele wskazuje na to, że otrzymana nagroda szybko go zmobilizuje do zdobycia uprawnień na jednoślady. Inspiracją Michała był wyjazd do Tajlandii, gdzie poruszał się skuterem, co zaszczepiło "motocyklowego bakcyla". W przypadku Michała było jeszcze śmieszniej: "komisja zadzwoniła pytając, czy ma już kask. Był zatem przekonany, że wygrał kask. Jak się okazało to było pytanie - zmyłka, bowiem chwilę później spytano go o to, czy ma czym jeździć. Bo właśnie wygrał motocykl".

 

Relacja na żywo z przekazania nagród...

 

Przekazanie nagrody odbyło się w salonie I'M Inter Motors w Warszawie na Łopuszańskiej 36 a relację z uroczystości znajdziecie powyżej.

 

Zwycięzcy zgodnie twierdzą, że warto było wziąć udział w konkursie (w końcu wygrali) i poświęcić chwilę, żeby opisać emocje które towarzyszą jeździe na motocyklu! Jedno jest pewne, obydwaj do końca życia będą korzystać z olejów i środków smarnych marki Castrol!!!

W imieniu redakcji serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści