Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Kolejni motocykliści polecieli walczyć w Syrii Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Kolejni motocykliści polecieli walczyć w Syrii

Ostatnio informowaliśmy Was o motocyklistach z holenderskiego klubu No Surrender Banditos, którzy polecieli do Syrii walczyć u boku kurdyjskich żołnierzy. Teraz pojawiła się informacja o motocyklistach z Niemiec, którzy również postanowili udać się na front.

W przypadku Holendrów prezes klubu, do którego należą, wydał oświadczenie, że nie reprezentują oni na froncie barw klubowych i polecieli tam z własnej woli. Trzech motocyklistów już wcześniej brało udział w misjach zagranicznych, więc są odpowiednio przeszkoleni i nie jest to dla nich nic nowego. Dzisiaj z kolei pojawiła się informacja o motocyklistach z Kolonii, którzy poszli w ślady holenderskich kolegów i również wybrali się na front do Syrii.

Nie wiadomo ilu niemieckich motocyklistów poleciało walczyć do Iraku, ale wiadomo, że należą oni do Median Empire Motorcycle Club, który według portalu thelocal.de ma silne powiązania z Kurdami. Wcześniej klub Median Empire MC zbierał fundusze żeby wspomóc Kurdów. Motocyklistom podobnie jak w Holandii nie grożą żadne konsekwencje z tytułu walki dla Kurdów chyba, że będą oni wspomagać PKK (Partiya Karkerên Kurdistan - Partia Pracujących Kurdystanu), która jest uznawana za organizację terrorystyczną.

Wiadomo również, że członkowie Median Empire Motorcycle Club pomagają przy organizacji pomocy humanitarnej dla Kurdów w Syrii. Oprócz tego na zdjęciach widać, że walczą oni w barwach klubowych.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Członkowie Median Empire MC w Syrii Członkowie Median Empire MC...
Członkowie Median Empire MC w Syrii Członkowie Median Empire MC...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści