Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Kolejna nagroda w USA wytatuowanego "The Recidivist" z Polski Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Kolejna nagroda w USA wytatuowanego "The Recidivist" z Polski

Podczas zorganizowanego w Milwaukee zlotu Labor Day Weekend Rally, największej imprezy organizowanej corocznie przez Muzeum firmy Harley-Davidson, zbudowany przez polską firmę Game Over Cycles motocykl The Recidivist zajął pierwsze miejsce w kategorii „PRO Class” w konkursie H-D Museum Custom Bike Show, jednym z największych konkursów na motocykle customowe w USA.

Nagrodę szefowi polskiej firmy, Stanisławowi Myszkowskiemu, wręczali Bill Davidson - Wiceprezydent Muzeum H-D oraz jego ojciec - legendarny projektant motocykli H-D Willie G. Davidson, wnuk jednego z założycieli firmy Harley-Davidson.

 

Na początku sierpnia motocykl wraz z nowym elementem został po raz pierwszy zaprezentowany na zlocie w Sturgis (Południowa Dakota) - największej imprezie motocyklowej świata. Podczas zlotu motocykl z Polski zdobył pierwsze miejsce w klasie „Najbardziej Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show - najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie motocykli customowych na świecie. Pisaliśmy o tym: http://www.motogen.pl/Polski-The-Recidivist-zwycieza-w-Sturgis,27446.html

 

"Przyjechaliśmy do USA po raz pierwszy. Wzięliśmy udział w dwóch konkursach. W jednym zdobyliśmy nagrodę na największej imprezie motocyklowej świata w najbardziej prestiżom konkursie customowym na świecie, a drugą w imprezie organizowanej przez główną instytucję legendarnej marki motocyklowej, na której nagrodę osobiście wręczała nam żywa legenda tej samej marki, czyli Willie G. Davidson. Tak, to był szalony miesiąc i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się tu osiągnąć” - podsumował pobyt w USA Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel GOC.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści