Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Knox CHEST GUARD i CHEST GUARD SPORT - wygoda i bezpieczeństwo Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Knox CHEST GUARD i CHEST GUARD SPORT - wygoda i bezpieczeństwo

Ochraniacze klatki piersiowej w naszym nadmorskim kraju znane są głównie torowym ścignatom. Jeśli ich zapytacie to usłyszycie jak często taki protoktor ratował ich żebra i wnętrzności przed poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Chronić cycki to już nie tylko slogan, to obowiązek.

Do tego służą właśnie ochraniacze klatki piersiowej Knox – modele Chest Guard i Guard Sport.

CHEST GUARD

Chest to cywilna wersja ochraniacza produkowana w dwóch rozmiarach: S (do 40 cali obwodu w klatce) i L (powyżej 42 cali).  Chest jest jednym z nielicznych modeli ochraniaczy, który przeszedł proces certyfikacji, uzyskując najwyższe oceny i dowód jakości CE: En 1621-2.

 

Zaprojektowany i produkowany w Wielkiej Brytanii protektor idealnie dopasowuje się do „żółwia“ Knox, np. Model Aegis. I podobnie jak on, Chest zbudowany jest w technologii plastra miodu – dzięki czemu potrafi absorbować bardzo duże siły naciskające na klatkę piersiową podczas zderzenia. Chest, jak każdy produkt Knox, cechuje się minimalną wagą i bardzo nowoczesnym i prostym systemem mocowania.  Doskonale pracuje w duecie z protektorem pleców Knox (Aegis / Metasys) lub z dowolnym protektorem pleców z szelkami.

 

Dostepne kolory: czarny.
Cena: 189 PLN
Więcej informacji: www.knox.com.pl

CHEST GUARD SPORT

Chest Sport to sportowa wersja ochraniacza klatki piersiowej z rodziny „Chest“. Zaprojektowany i produkowany w Wielkiej Brytanii  ochraniacz składa się z dwóch warstw: - zewnętrznej wykonanej z LDPE, - wewnętrznej wykonanej w technologii plastra miodu, wsprópracujących ze sobą i zabezpieczających w najwyższy możliwy sposób klatkę piersiową przed urazami. Troskę projektantów o najlpesze właściowości ochronne potwierdzają wyniki testów, którym Chest Sport został poddany i uzyskany certyfikat CE prEN 1621-3.


Sportowy protektor Knoxa zaprojektowany został z myślą o współpracy ze sportowymi kombinezami, dlatego tak wielką wagę przywiązano do jego minimalnej grubości. Sport jest ultra cieńki i prawie nieodczuwalny podczas jazdy. Doskonale pracuje w duecie z protektorem pleców Knox (Aegis / Metasys) lub z dowolnym protektorem pleców z szelkami.

 

Dostepny w kolorze: biało/czarny.
Cena: 210 PLN
Więcej informacji na: www.knox.com.pl

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Chest Guard Sport Chest Guard Sport
Chest Guard Chest Guard
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści