Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Kawasaki ZX-10RR na sezon 2018 - praktycznie bez zmian Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Kawasaki ZX-10RR na sezon 2018 - praktycznie bez zmian

Kawasaki zwołało konferencję prasową, by przedstawić utytułowany model ZX-10RR w wersji na sezon 2018. Wszystko sprowadziło się do nowych kolorów na elementach zawieszenia. Dotychczasowa konstrukcja jest tak dobra, że postanowiono praktycznie nic nie zmieniać.

Będąca obecnie w sprzedaży generacja Kawasaki ZX-10RR jest motocyklem więcej niż udanym. Dosiadający go kierowcy fabrycznego teamu kompletnie zdominowali wyścigi World Superbike, ustanawiając przy tym wiele rekordów okrążenia oraz zdobywając tytuł mistrzowski w pierwszym roku produkcji. Nic dziwnego, że model ten doskonale się sprzedaje wśród bywalców imprez typu track day czy po prostu ulicznych ścigantów.

 

Nowe "stare" ZX10RR w akcji...

 

 

Zarząd Kawasaki wyszedł ze słusznego założenia, że nie ma potrzeby żadnych zmian na przyszły sezon. Aby jednak jakoś wyróżnić ZX-10RR ‘2018 zmieniono kolor zbiorniczka na przednich teleskopach z czerwonego na srebrny, dodatkowo końcówki widelca są teraz zielone. Jest to dość ryzykowny krok - jak wiadomo, najszybsze motocykle są czerwone. Obejrzyjcie galerię najnowszego wcielenia Kawasaki ZX-10RR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści