-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Kawasaki Ninja H2 na sezon 2019 - 231 koni w stajni! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Kawasaki Ninja H2 na sezon 2019 - 231 koni w stajni!

Inżynierowie Kawasaki wyznaczyli nową granicę pozytywnego szaleństwa. Nowa wersja modelu Ninja H2, która zadebiutuje na targach Intermot, będzie dysponowała mocą na poziomie aż 231 KM! Zastosowano również kilka mniejszych zmian.

Doładowana bestia Kawasaki będzie miała w kolejnym sezonie jeszcze więcej argumentów. Aktualne stado 200 koni będzie powiększone do rekordowych 231! Udało się przy tym utrzymać rygor normy emisji spalin Euro 4, co świadczy o kunszcie japońskich inżynierów.

 

W nowej wersji modelu Ninja H2 zastosowano kilka elementów z turystycznego wariantu H2 SX. Są to m.in. filtr powietrza, świece zapłonowe i jednostka sterująca. Zdecydowano się na opony Bridgestone RS 11 i nowe zaciski hamulcowe Brembo Stylema. Zmiany dotknęły także zestawu wskaźników, opartego na kolorowym wyświetlaczu TFT. Z całym systemem można połączyć się smartfonem przez bluetooth, ściągając specjalną aplikację, która na bieżąco pokaże parametry pracy motocykla.

 

Ciekawostką jest użycie specjalnego lakieru, który podobnie jak w nowym Ninja ZX-10R SE, jest w stanie dosłownie sam się naprawić. Jego cząsteczki mają zdolność do samoistnego wypełniania powstałych drobnych rys.

 

Więcej o motocyklach Kawasaki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści