Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Kaski HJC dla fanów Gwiezdnych Wojen Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Kaski HJC dla fanów Gwiezdnych Wojen

Marka HJC obchodzi w tym roku 45. urodziny. Z tej okazji producent znów sięgnął po malowania nawiązujące do znanych motywów popkultury. Tym razem kaski RPHA 11 pomalowano w barwy z Gwiezdnych Wojen.

To nie pierwszy tego typu projekt HJC. W kwietniu, w Stanach Zjednoczonych do sprzedaży trafiły kaski CL-17 z malowaniami Punishera, Kapitana Ameryki i Iron Mana.

W przypadku Gwiezdnych Wojen będą dostępne trzy malowania - Kylo Ren, Boba Fett i Szturmowiec śmierci (Death Trooper). Nawiązują one do siódmego epizodu serii o podtytule „The Force Awakens”.

 Bazą dla kasków jest model RPHA 11. Skorupa kasku została wykonana w technologii P.I.M. PLUS i składa się z sześciu warstw wykonanych z czterech materiałów: włókna szklanego, włókna węglowego oraz hybrydy włókna szklanego i węglowego. Wizjer posiada wielopunktowy system blokowania z możliwością dodatkowego domknięcia i przystosowano go do montażu pin-locka i zrywek. O komfort dba antybakteryjna wyściółka MultiCOOL, którą charakteryzuje brak twardych elementów. Do tego dochodzi zaawansowany system wentylacji i zapięcie DD.

Zanim pobiegniecie do sklepów lepiej upewnić się, że kaski będą dostępne również w Europie. Te w malowaniach bohaterów komiksów Marvela były przeznaczone na rynek amerykański i obawiamy się, że w przypadku Gwiezdnych Wojen może być podobnie.

Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Kaski HJC z motywami z Gwiezdnych Wojen Kaski HJC z motywami z Gwie...
Kaski HJC z motywami z Gwiezdnych Wojen Kaski HJC z motywami z Gwie...
Kaski HJC z motywami z Gwiezdnych Wojen Kaski HJC z motywami z Gwie...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści