Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Kalendarz Pirelli 2014 - nagość i erotyka? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Kalendarz Pirelli 2014 - nagość i erotyka?

Nie tym razem! O kalendarzu Pirelli słyszał każdy. Ukazujące się co roku od 1964 roku wydawnictwo prezentuje artystyczne fotografie z aktami znanych aktorek i modelek.

Początkowo był to tylko firmowy kalendarz brytyjskiej filii firmy Pirelli. Z czasem stał się renomowanym wydawnictwem, którego sława po części związana była z jego wyjątkowością. Nie był on powszechnie dostępny, a przekazywany tylko wybranym osobistościom i klientom firmy Pirelli.

 

Tegoroczny kalendarz Pirelli, czyli edycja na 2014 wypełniona jest fotografiami Helmuta Newtona, które miały zostać wykorzystane do wydania kalendarza w roku 1986. Nie zostały, ponieważ Newton porzucił zlecenie w trakcie realizacji z powodu problemów osobistych i w roku 1986 w kalendarzu znalazły się zdjęcia Berta Sterna.

 

Premiera kalendarza Pirelli 2014 z okazji 50. urodzin miała miejsce w Mediolanie 22 listopada br. Tegoroczna edycja zawiera 12 czarno-białych fotografii oaz 28 ujęć zza kulis, które były wykonane w Monte Carlo i Chianti.

 

Szczerze mówiąc, tegoroczna edycja kompletnie nie trafia w moje gusta. Nie chodzi tu oczywiście o brak nagości. O ile część ze zdjęć naprawdę robi wrażenie, tak kobieta pływająca na dętce w dziwnej pozie jakoś do mnie nie przemawia. A Wam jak podoba się nowa edycja?

Tagi

...
Zobacz galerię

Kalendarz Pirelli 2014

8
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści