Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe KTM Super Duke 1290 GT na sezon 2019 - mamy zdjęcia szpiegowskie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

KTM Super Duke 1290 GT na sezon 2019 - mamy zdjęcia szpiegowskie

Chociaż dla KTM priorytetem wydaje się wprowadzenie KTM 790 Adventure do sieci trafiły zdjęcia z jazd testowych KTM Super Duke 1290 GT, który do sprzedaży trafi najprawdopodobniej w 2019r.

Zakładamy, że model będzie spełniał normę Euro 5, skoro trafi do sprzedaży na rok przed jej wprowadzeniem. Z wersją naked będzie dzielił reflektor,  co nada mu większej agresywności. Pojazd otrzyma większą szybę turystyczną, kolorowy wyświetlacz TFT, a elektronika otrzyma wszelkie najwyższe rozwiązania, które już są dostępne w KTM - ABS, kontrolę startu, trakcji czy quick-shifter.

Motocykl będzie miał aplikacje KTM MyRide ułatwiającą zintegrowanie go ze smartfonem.

 

Silnik powinien dysponować mocą 170 KM, a za skuteczne hamowanie będzie odpowiedzialny układ hamulcowy Brembo Monoblock - co powinno wystarczyć na dotrzymanie kroku konkurencji w postaci Ducati Multistrady 1260 czy BMW S1000XR kroku.

Swoją drogą wcale nie będziemy zaskoczeni, jesli KTM zdecyduje się na wprowadzenie Super Duke'a 1290 GT już w przyszłym sezonie...

 

 

Więcej o motocyklach KTM
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści