Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju KONKURS | Wygraj udział w Speed Day! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

KONKURS | Wygraj udział w Speed Day!

Koniec wakacji wcale nie musi oznaczać końca motocyklowych przyjemności. Razem z organizatorami treningów Speed Day mamy dla Was konkurs. Do wygrania jest udział w najbliższej edycji Speed Day, która odbędzie się w dniach 31 sierpnia i 1 września.

Speed Day to treningi dla motocyklistów o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki podziałowi na cztery grupy każdy znajdzie coś dla siebie. Grupa A jest dla wymiataczy, którzy często posiadają już licencję wyścigową. W grupach B i C doskonale odnajdą się ci bardziej zaawansowani, dla których zarówno tor jak i motocykl mają już niewiele tajemnic. Dla osób stawiających pierwsze kroki na torze i dla tych, którzy nie mają ciśnienia na wykręcenie najlepszego czasu dnia, jest grupa D.

To właśnie w grupie D będziecie mogli pojeździć, jeśli wygracie w naszym konkursie. Jeżeli jednak Wasze czasy okażą się za dobre, to oczywiście jest możliwy "awans" do szybszych grup.

 

Konkurs jest skierowany do osób, które nie brały jeszcze udziału w Speed Day i nie posiadają wyrobionej Motokarty AW. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, a wskazówki znajdziecie w portalu MOTOGEN oraz na www.speed-day.pl. Przy okazji poszukując odpowiedzi będziecie mogli przygotować się do egzaminu na Motokartę…

 

Pytania konkursowe:
1. Co oznacza żółta flaga i jak należy się zachować widząc ją?
2. Jak nazywa się cykl wyścigów organizowanych przez Speed Day?
3. Ile edycji Speed Day zaplanowano na ten sezon?
4. Ile sesji zawiera harmonogram Speed Day Standard (bez wyścigu)?

Odpowiedzi na pytania wysyłajcie na adres mailowy konkurs@motogen.pl. Do wygrania są trzy wjazdówki. Rozlosujemy je wśród uczestników, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania. W zgłoszeniu prosimy podać, czy interesuje Was 31 sierpnia czy 1 września, pozwoli nam to przyspieszyć kwestie logistyczne.

Przypominamy, że konkurs jest przeznaczony dla osób, które nie posiadają Motokarty i oczywiście będziemy to sprawdzać przed ogłoszeniem wyników. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, do północy. Wyniki ogłosimy w piątek.

Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Speed Day na torze w Poznaniu Speed Day na torze w Poznaniu
Speed Day na torze w Poznaniu Speed Day na torze w Poznaniu
Speed Day na torze w Poznaniu Speed Day na torze w Poznaniu
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści