Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Stunt Już niebawem pierwsza edycja zawodów stunterskich – Stunters Battle Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Stunt

Już niebawem pierwsza edycja zawodów stunterskich – Stunters Battle

Po raz pierwszy w Europie (a pewnie i na świecie) zawody motocyklowe odbędą się w tak nietypowym miejscu – na dachu galerii handlowej! Najwyższe piętro olsztyńskiej Galerii Warmińskiej zamieni się w arenę sportów ekstremalnych.

Na Stunters Battle pojawi się wielu zawodników światowej sławy z Polski oraz zza granicy, a głównym sędzią będzie żywa legenda, wielokrotny mistrz świata w stuncie motocyklowym, Chris Pfeiffer.

 

Całość będzie urozmaicona występem freestyle motocross od Freestyle Family, nauką jazdy na mini bike’ach dla najmłodszych oraz pokazem BMX prowadzonymi przez sławę tej dyscypliny - Papieża.

 

 

 

 

Podczas zawodów odbędzie się dawno wyczekiwana premiera Stunt Days 6! Organizator przygotował jeszcze jedną niespodziankę. W sobotę wieczorem (24. czerwca) odbędzie się koncert legendarnej grupy z polskiej sceny hiphopowej – Hemp Gru! Wszystko to już dniach 24-25. czerwca.

 

Bilety dostępne w Galerii Warmińskiej oraz w wersji elektronicznej na ebilet.pl.

 

Na obecną chwile pojawią się zawodnicy z ponad 10 krajów, w tym z Japonii, Danii, Arabii Saudyjskiej, Litwy, Czech, Białorusi oraz Polski. Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów, śledźcie fanpage na Facebooku oraz stronę wydarzenia na FB (tam więcej szczegółów).

 

Widzimy się 24-25. czerwca 2017 w Olsztynie – my też tam będziemy.

 

 

 

 

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści