Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Junaki M12 i M11 Cafe w wersji custom wystąpią na Przystanku Woodstock i wesprą WOŚP Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Junaki M12 i M11 Cafe w wersji custom wystąpią na Przystanku Woodstock i wesprą WOŚP

Dwa motocykle – Junak M12 i M11 Cafe, przekazane przez Almot, wkrótce zostaną niemal całkowicie odmienione przez dwie customowe ekipy: Mad Riders i Motocultura7. W nowej odsłonie wystąpią na motocyklowej paradzie Przystanku Woodstok pod batutą Jurka Owsiaka i jego Fundacji.

- Już teraz te maszyny są bardzo ładne, designerskie, jednak mimo to dojdzie do totalnej destrukcji. Chcemy je ciąć, łamać, bo to niesamowicie pociąga wyobraźnię – powiedział Jurek Owsiak o Junakach M12 i M11 Cafe w rozmowie z Aleksandrem Ostrowskim w programie Motoślad.


Oba customowe Junaki M12 i M11 Cafe będą ze sobą konkurowały podczas zbliżającego się Przystanku Woodstock. Głosami publiczności zostanie wybrany najciekawszy.

 

Junak M12


Oba motocykle zostaną przekazane na rzecz najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kiedy zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany na konto fundacji Jurka Owsiaka.


- To wielkie wyróżnienie dla marki Junak – mówi Mikołaj Sibora, prezes firmy Almot. - Ogromnie się cieszę, że oba motocykle będą mogły zawitać w odmienionej formie na Przystanku Woodstock. Jestem bardzo ciekaw efektu pracy zaangażowanych warsztatów Jednak najistotniejsza dla mnie jest licytacja motocykli podczas najbliższego finału WOŚP.


Zgodnie z decyzją Jurka Owsiaka każdy z motocykli trafi na rok do osoby lub firmy, która wylicytuje najwyższą kwotę. Po tym okresie Junaki powrócą do stajni WOŚP, by wziąć udział w kolejnym finale i być powodem do dumy dla następnego zwycięzcy licytacji.


- Zależy mi na tym - mówi Mikołaj Sibora - aby te dwie maszyny mogły nie tylko dawać mnóstwo przyjemności z jazdy, ale także wspierać potrzebujących.


Jak wynika z wypowiedzi prezesa, Almot rozważa również możliwość wprowadzenia do produkcji customowych motocykli Junak sygnowanych sercem WOŚP, których zakup będzie wspierać konto Fundacji.

 

Zobaczcie rozmowę Aleksandra Ostrowskiego z Jurkiem Owsiakiem o Junakach.

 

Więcej o motocyklach Junak
oceń ten materiał:
Jurek Owsiak, Aleksander Ostrowski i ekipy Mad Riders i Motocultura7 Jurek Owsiak, Aleksander Os...
Junak M11 Cafe Junak M11 Cafe
Junak M12 Junak M12
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści