Julien Welsch RazerBack wygrał zawody Stunt Riding German Open 2011 - Motogen.pl

Zawody Stunt Riding German Open 2011 wygrał francuz Julien Welsch RazerBack. Zmagania Juliena oraz pozostałych zawodników  mogliśmy podziwiać 17 i 18 września na torze Hockenheimring. Zawody zostały zorganizowane w charakterze  imprezy towarzyszącej wyścigom IDM.

RazerBack jest dwudziestosześcioletnim stunterem mieszkającym w Lyonie. Swoje kaskaderskie umiejętności prezentuje jeżdżąc Triumphem. Do tej pory Welsch zajmował wysokie miejsca jednak nie udało mu się stanąć na najwyższym punkcie podium, aż do teraz. W tym roku Julien uplasował się na 2. miejscu na zawodach French Championship, następnie wywalczył 4. miejsce startując na zawodach European Championship, a 5. miejsce zajął na StuntGP. Jak sam powiedział, jest bardzo szczęśliwy ze zwycięstwa w Niemczech i pragnie podziękować wszystkim swoim międzynarodowym przyjaciołom oraz sędziom!