Jest praca dla mechanika w Liberty Motors Warszawa - Motogen.pl

Liberty Motors, autoryzowany dealer oraz serwis takich marek motocyklowych jak: BMW, Yamaha, Triumph, Ducati, jak również dystrybutor części i akcesoriów czołowych producentów z oferty Intermotors, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku warszawskim poszukuje osób na stanowisko:
Mechanik motocyklowy
(nr ref: Mech)
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
• mile widziane kierunkowe wykształcenie zawodowe w zakresie mechaniki
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość branży motoryzacyjnej
• prawo jazdy kategorii A
• dokładność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

Zadania:

• obsługa/serwis gwarancyjny i pogwarancyjny motocykli
• ocena stanu technicznego
• wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych
• diagnostyka usterek
• obsługa motocyklowych systemów diagnostycznych
• testowanie motocykli po wykonanych naprawach
• dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Oferujemy:
• pracę w autoryzowanym serwisie kilku marek motocyklowych
• atrakcyjne wynagrodzenie
• specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
• zatrudnienie na umowę o pracę
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

(Serdecznie prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego w tytule maila.)