Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Jesienią Ducati zaprezentuje model SuperSport i coś jeszcze Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Jesienią Ducati zaprezentuje model SuperSport i coś jeszcze

Ducati szykuje na jesień kilka nowości. Wśród nich będzie model SuperSport, który ma być pokazany na targach Intermot w Kolonii.

O Ducati SuperSport i SuperSport S mówi się od czasu pokazania konceptu/prototypu podczas World Ducati Week. Nadwozie ma bazować na Monsterze, ale sercem będzie silnik 939. Paolo Quattrino - product manager Ducati - powiedział w jednym z wywiadów, że 80% elementów zastosowanych w silniku będzie nowych. Również nadwozie pomimo, że pochodzi z modelu Monster, to oczywiście zostało przeprojektowane tak, żeby pozycja była bardziej sportowa.

 

Czy to jest Multistrada 939?

To jeszcze nie koniec nowości, które szykują Włosi. W moto.it ukazało się zdjęcie zakamuflowanej Multistrady, która miałaby mieć silnik 939. Czy Hyperstrada to za mało? Mówi się także o dwóch nowych wersjach Scramblera - jedna z nich miałaby być cafe racerem. Oczywiście należy się spodziewać, że Ducati podzieli premiery pomiędzy Kolonię i Mediolan.

Więcej o motocyklach Ducati Autor: Wojciech Grzesiak
oceń ten materiał:
Zapowiedź konferencji prasowej Ducati na targach Intermot 2016 Zapowiedź konferencji praso...
Ducati SuperSport pokazane na WDW 2016 Ducati SuperSport pokazane...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści