-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Jaką 125-tkę wybrać? Sportowy naked Junak RSX! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Jaką 125-tkę wybrać? Sportowy naked Junak RSX!

Młodzi adepci motocyklizmu często stoją przed ciężkim wyborem: jaką 125-tkę wybrać? Pewne jest, że motocykl musi mieć rasowy, sportowy wygląd, bardzo dobre prowadzenie i hamulce, niezłe osiągi, być wygodnym, sprawnym w mieście, z pewną dzielnością turystyczną, do tego trwałym a przede wszystkim nie może rujnować kieszeni…

Junak RSX 125 wydaje się być doskonałą odpowiedzią na postawione wymagania. Jest lekki, poręczny a jego umiarkowana szerokość doskonale wpisze się w zatłoczone miasta. Zwrotny, szybki, z dobrymi hamulcami (zintegrowane, system CBS) i stabilnym zawieszeniem nie tylko pozwoli na szybkie i bezpieczne wkroczenie w świat motocyklizmu, ale także spełni każde potrzeby transportowe czyniąc to szybko, sprawnie, niezawodnie i wyjątkowo ekonomicznie.

 

 

Junak RSX 125 stanowi kontynuację serii RS, motocykli mających sportowy charakter i doskonałe osiągi. Moc 10.6 KM zapewni dynamiczną podróż w każdych warunkach. Tłumik o basowym brzmieniu podkreśli charakter jednostki napędowej, a stosunek mocy do masy stawia Junaka w gronie faworytów w konfrontacji osiągów motocykli o pojemności 125 ccm.

 

Ukłonem w stronę naszych czasów jest tylny reflektor wykonany w technologii LED, elektroniczna, czytelna i bogata deska rozdzielacza a także port USB. 

 

Jaką 125 wybrać? Wybór jest oczywisty: nakeda o sportowych cechach, czyli Junaka RSX!!!

 

 

Więcej o motocyklach Junak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści