-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Jak poradzić sobie z upałem? - Przygotuj się na gorące dni z BMW Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Jak poradzić sobie z upałem? - Przygotuj się na gorące dni z BMW

Letnie upały jeszcze przed nami. Gorące dni sprawiają, że jazda motocyklem może stać się niezbyt komfortowa. Dlatego właśnie teraz warto się zastanowić nad wyborem letniego ubrania. Standardowe, wielosezonowe ubrania motocyklowe są po prostu zbyt ciepłe, zaś ryzyko jazdy w krótkich spodenkach i koszulce nie każdemu odpowiada.

Prawie jak z klimatyzacją

BMW Motorrad zaprojektowało kombinezon AirFlow, zapewniający przewiewność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na kurtce i spodniach przewidziano wentylacyjne obszary AirTex wykonane z bardzo przewiewnej tkaniny (w zasadzie siatki). Jest ona jednak odporna na ścieranie, podobnie jak inne elementy motocyklowego stroju. Dzięki zapewnieniu w ten sposób intensywnego przepływu powietrza, motocyklista w upalny dzień ma poczucie, jakby podróżował w lekkiej koszulce i spodenkach, a nie w ubraniu motocyklowym.

Kurtka, która nosi się jak plecak

Kurtka BMW AirFlowŁatwo wyobrazić sobie sytuację, gdy w przerwie w podróży wybieramy się np. na zwiedzanie lub spacer. AirFlow to strój zaprojektowany w przemyślany sposób. Kurtka jest wyposażona m.in. w paski, które pozwalają na noszenie jej jak plecaka. Dzięki temu rozwiązaniu w trakcie zwiedzania mamy wolne ręce. Dodatkowo kieszeń na plecach kryje lekką kurtkę Cover. Zaprojektowano ją jako wierzchnią warstwę uszczelniającą kurtkę AirFlow i w ten sposób umożliwiającą np. wieczorny powrót po upalnym dniu jazdy. Oczywiście AirFlow wyposażony jest w wyjmowane ochraniacze NP2, identyczne jak inne ubrania ochronne oferowane przez BMW.

Skompletuj swój strój

Kombinezon AirFlow jest częścią  systemu ubrań BMW, projektowanych do jazdy w wyższych temperaturach. Jego elementami są: Rękawice BMW AirFlow
- Rękawice AirFlow, wykonane z mięciutko wyprawionej skóry i wyjątkowo odpornego materiału Schoeller Keprotec. Nie tylko zapewniają komfort, przewiewność i bezpieczeństwo, ale także umożliwiają sprawny przepływ powietrza do wnętrza rękawa kurtki.
Buty BMW AirFlow- Buty AirFlow, które posiadają wentylację gwarantującą termiczny ruch powietrza nawet na postoju. Podczas jazdy powietrze łagodnie opływa całą stopę.
- AirFlow Cover wodoodporne pokrowce dostosowane kształtem do butów.
- Otwarty kask AirFlow, cichy podczas jazdy. Kask BMW AirFlow

Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z jednym z naszych dealerów: http://bmw-motorrad.pl/zlokalizuj_dealera
 

Więcej o motocyklach BMW

Tagi

...
oceń ten materiał:
Kombinezon na lato BMW AirFlow Kombinezon na lato BMW AirFlow
Kask BMW AirFlow Kask BMW AirFlow
Buty BMW AirFlow Buty BMW AirFlow
Kurtka BMW AirFlow Kurtka BMW AirFlow
Rękawice BMW AirFlow Rękawice BMW AirFlow
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści