Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy motocykli - recenzje, opinie, zdjęcia i komentarze Jak one przyśpieszają #3: Suzuki Burgman 125 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Jak one przyśpieszają #3: Suzuki Burgman 125 test, opinie i oceny

Nie wszystkie stodwudziestkipiątki osiągają 100 km/h. Licznik Suzuki Burgmana 125 wskazał ich aż 119! Zobaczcie nasz krótki wideotest, na którym mierzymy przyśpieszenie testowanego skutera.

Oczywiście wszystko jest z lekkim przymrużeniem oka, bo jak pewnie sami wiecie stodwudziestkipiątki nie są demonami prędkości. Badamy licznikowe wskazania i zdajemy sobie sprawę, że te prędkościomierze lekko przekłamują. Ciężko jednak mówić o dokładności pomiaru w przypadku pojazdów, na których przyśpieszenie wpływa choćby delikatny podmuch wiatru, czy ukształtowanie terenu. Chcemy jednak pokazać, że tymi pojazdami możemy się swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie przemieszczać zarówno w mieście jak na na jego obwodnicach.

Dla zainteresowanych: kierowca aktualnie waży 76kg netto / czyli na tzw Waleta;), a Suzuki aż 159kg (z owiewkami). Silnik tego małego potwora za to wytwarza 12KM.  

 

 

Zobacz też nasz test tego modelu

 

 

Sprawdź też ile na maksa wyciśniesz z Nmax'a? 

 

 

Jak przyśpiesza Honda CB125F? 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Oceń ten materiał:
Jak one przyśpieszają #3: Suzuki Burgman 125 Suzuki Burgman 125 przyśpieszenie
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści