Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Intermot 2016: Motocykle Indian na sezon 2017 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Intermot 2016: Motocykle Indian na sezon 2017

Indian zaprezentował na targach Intermot dziewięć modeli, które będą dostępne na rynku europejskim. Ta marka jest tak klasyczna, że nie musi uczestniczyć w wyścigu nowości. Najnowszy z prezentowanych modeli – Indian Scout Sixty zaprezentowano już przed rokiem na targach EICMA w Mediolanie.

Najbardziej zaskakująca ciekawostka w europejskiej ofercie Indiana to Scout Sixty zgodny z wymaganiami prawa jazdy A2. Dealerzy będą montować w tym modelu na zamówienie zestaw ograniczający moc do 35 kW. Producent twierdzi bowiem, że obserwuje duże zainteresowanie tym modelem wśród młodych europejskich motocyklistów.

 

Indian Scout Sixty


Oprócz tego dwa modele na 2017 rok – Indian Chieftain i Roadmaster - otrzymały w standardzie Ride Command, nowy system z dotykowym ekranem łączący funkcje komputera pokładowego, nawigacji i centrum rozrywkowo-komunikacyjnego.

 


Zmiany w innych modelach ograniczyły się do nowych kolorów lakieru. A dwa modele pozostały w ogóle bez zmian: Indian Chief Dark Horse i Chieftain Dark Horse. Ten ostatni w odróżnieniu od innych Chieftainów nie dostał też systemu Ride Command.

oceń ten materiał:
Indian Roadmaster Indian Roadmaster w jednym...
Indian Scout Sixty będzie dostępny w Europie także dla posiadaczy prawa jazdy A2 Indian Scout Sixty będzie d...
Ride Command, nowy system z dotykowym ekranem łączący funkcje komputera pokładowego, nawigacji i centrum rozrywkowo-komunikacyjn Ride Command, nowy system z...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści