Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Inter Cars S.A. poszukuje partnerów biznesowych dla marki SYM oraz Mondial Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Inter Cars S.A. poszukuje partnerów biznesowych dla marki SYM oraz Mondial

W 2018 roku firma Inter Cars S.A. została wyłącznym dystrybutorem pojazdów SYM i Mondial na terenie Polski. W związku z tym poszukuje partnerów biznesowych do rozwoju sieci sprzedaży i obsługi wymienionych marek.

SYM to tajwańska marka, znana z wysokiej jakości na całym świecie w tym również w Polsce. Do 2016r. była oferowana także w Polsce. Pojazdy dały się poznać z jak najlepszej strony zbierając pochlebne opinie ze strony użytkowników szczególnie w zakresie niezawodności. Ofertę SYM znajdziecie na stronie www.sym-global.com

 

 

Marka Mondial to założona w 1936r włoska firma mogąca się pochwalić 10-ma tytułami mistrzowskimi w królewskiej klasie Grand Prix Motocyklowych Mistrzostw Świata. Obecnie marka jest w trakcie reaktywacji i dynamicznie wraca na rynek z interesującą i stale rosnącą ofertą jednośladów z włoskim designem co jest olbrzymim atutem tych pojazdów. Produkcja odbywa się w Chinach w zakładach produkujących również dla innych europejskich odbiorców co jest gwarantem wysokiej jakości wykończenia i bezawaryjności pojazdów.

Ofertę Mondial możecie zapoznać się pod adresem: www.fbmondial.com/pl/ (strona dostępna także w wersji polskojęzycznej).

 

Do obydwu wymienionych marek poszukujemy partnerów, którym oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy w zakresie:

-salonu dealera i autoryzowanego serwisu,

-autoryzowanego serwisu z punktem wydawania pojazdów dla sprzedaży internetowej (w tym wypadku także dla skuterów Piaggio i Vespa).

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: lub

 

 

 

Więcej o motocyklach SYM

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści