Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Turystyka Wyprawy motocyklowe Inter Cars Moto Tour 2016 rusza na początku sierpnia Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wyprawy

Inter Cars Moto Tour 2016 rusza na początku sierpnia

Inter Cars Moto Tour 2016 to pierwsza edycja motocyklowych spotkań pod egidą Inter Cars. Debiut tego projektu jest także inauguracją pomysłu na zjednoczenie rynku motocyklowego i motocyklowej oferty, wszędzie tam gdzie działa Inter Cars.

Pomysł na Inter Cars Moto Tour zrodził się w zeszłym roku. Miał pierwotnie na celu integrację osób jeżdżących motocyklami i związanych z Inter Carsem. Jednak bardzo szybko to założenie ewoluowało do obecnej formuły.

 

Tak więc, na każdym przystanku Inter Cars Moto Tour, z wielką przyjemnością powitamy każdego posiadacza dwóch kółek.

Idea projektu

Idea naszego projektu jest prosta. Każdy z europejskich krajów inter carsowej rodziny organizuje u siebie przystanek / nocleg, a wszystkie drogi naszego "tour'u" prowadzą do chorwackiego Sibenika, gdzie będziemy celebrować finał eventu. Trasa prowadzi z Polski przez Słowację i Węgry. Gospodarze każdego z przystanków przygotowali program który nie pozwoli się nudzić. Od koncertów, poprzez letnie kino, wspólny grill, prezentacje produktów… Każdy znajdzie coś dla siebie.

Rozpoczynamy od Polski!

Polski przystanek, 2 sierpnia odbędzie się w malowniczej okolicy na campingu Polana Sosny w Niedzicy.Camping położony jest w pobliżu czterech parków narodowych. Z jednej strony Jezioro Sromowieckie, z drugiej piaszczysta plaża Dunajca, a nad wszystkim góruje niedzicki zamek - to wszystko powoduje, że położenie naszego przystanku jest z pewnością jednym z piękniejszych miejsc na mapie Polski.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, a wśród nich kino letnie i kolację przy grillu.

 

Koszt udziału w naszej imprezie to 10 zł za namiot i 5 zł za każdego uczestnika, płatne w kasie campingu Polana Sosny.

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGskHVk1XmfmbM4LCwfxm19Ptd2sW70DwL4aW3bTJXt2imNQ/viewform

 

Weź udział w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/167962090283745/

 

Śledź profil Facebook: www.facebook.com/ICMotoTour

 

Śledź Instagram IC Moto Tour: icmototour

Jak wybrać trasę?

Trasę ustalacie Wy. W zależności od tego, z jakiego miejsca w Europie zaczynacie swoją podróż, oraz w zależności od waszych upodobań, charakteru tras i innych czynników - trasę wybieracie sami. My tylko podajemy Wam punkty, w których spotykamy się w konkretnych dniach. Wystarczy wybrać kolejne etapy, zgłosić swój udział i zarejestrować się na dany przystanek.

 

Rejestrujecie się po poniższymi linkami: Polska 02.08 - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGskHVk1XmfmbM4LCwfxm19Ptd2sW70DwL4aW3bTJXt2imNQ/viewform

 

Słowacja 03.08, Węgry 04.08, Chorwacja 05.08: http://www.intercars.sk/inter-cars-news/clanok/615-inter-cars-moto-tour-2016/

 

Inter Cars Moto Tour

...
oceń ten materiał:
Zapraszamy na Inter Cars Moto Tour Zapraszamy na Inter Cars Mo...
Zapraszamy na Inter Cars Moto Tour - polski przystanek Polana Sosny Zapraszamy na Inter Cars Mo...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści