Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Indiany produkowane w Polsce? Zdecydowanie tak! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Indiany produkowane w Polsce? Zdecydowanie tak!

Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, przenosi produkcję części swojej gamy motocyklowej do Polski, a wszystko po to, by motocykle tej marki były łatwiej dostępne i aby nie zdrożały w najbliższym czasie.

W celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty marki Indian wśród europejskich klientów, a także skrócenia czasu oczekiwania na motocykl i zmniejszenia kosztów logistycznych, należący do koncernu Polaris, Indian rozpocznie produkcję motocykli w istniejących zakładach Polarisa w Opolu. Opole zostało wybrane ze względu na wysoką ocenę jakości pracy zakładu przy montażu produktów innych marek koncernu.

 

- To doskonała wiadomość dla polskich klientów marki - mówi Dariusz Antczak, Sales & Marketing Manager Indian Polska - oznacza skrócenie oczekiwania na motocykl, a także minimalizuje ryzyko wahań cen z powodu polityki celnej UE.

 

W Polsce produkowane będą mniejsze motocykle z oferty producenta. Silniki w dalszym ciągu składane będą w amerykańskiej fabryce w Spirit Lake w stanie Iowa. Produkcja w Polsce ma ruszyć w pierwszej połowie 2019 roku.

 

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści