Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Indian Raven - nowy, tajemniczy projekt Amerykanów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Indian Raven - nowy, tajemniczy projekt Amerykanów

W urzędach patentowych w USA i Europie zostały złożone wnioski dotyczące nowego modelu firmy Indian o nazwie Raven. Najprawdopodobniej będzie to rozwinięcie projektu FTR 1200.

W przypadku tego wniosku pewne jest tylko jedno - został on złożony w sekcji “motocykle i powiązane elementy konstrukcyjne”, więc dotyczy nowej maszyny w ofercie Indiana. Nazwa Raven po polsku oznacza kruka, można więc początkowo pomyśleć, że chodzi o całkowicie czarną wersję wykończenia jednego z dotychczasowych modeli. W katalogu Indiana są już jednak takie motocykle - występują pod nazwą Dark Horse.

 

Prawdopodobnie zobaczymy więc niedługo całkiem nowy model i strzelamy, że będzie to wariacja na temat pokazanego niedawno FTR 1200, który jest obecnie sztandarowym projektem Indiana. Raven może być zbudowanym na tej platformie nowoczesnym, sportowym krążownikiem w stylu Ducati Diavela 1260 lub Harleya FXDR. Nie bez znaczenia jest w tym kontekście zapowiadana premiera Triumpha Rocket III.

 

Indian FTR 1200, inspirowany wyczynowymi maszynami flat trackowymi, idealnie nadaje się na bazę dla tego typu motocykla. Masywna konstrukcja z mocnym, 120-konnym silnikiem o pojemności 1203 cm3 aż prosi się o wizerunek ulicznego zabijaki.

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści