Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Indian FTR1200 2019. Cztery strony motocyklowej frajdy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Indian FTR1200 2019. Cztery strony motocyklowej frajdy

Aż cztery wersje modelu FTR1200 zaprezentował Indian podczas targów EICMA w Mediolanie. Jesteśmy zaskoczeni wszechstronnością motocykla, który ma przecież korzenie wyścigowe!

Indian FTR1200 pojawił się po raz pierwszy w Kolonii, na targach Intermot. Zachwycił nas niepowtarzalnym stylem, łączącym klasykę, z której znana jest marka, z dynamiką i nowatorskim podejściem do wyścigowej stylizacji. Okazuje się, że podstawowa wersja była ledwie zajawką do kolejnych wersji. Mogliśmy obejrzeć je podczas mediolańskich targów EICMA.

 

Pierwszą z wersji jest Tracker, którego stylizacja i zastosowane dodatki pozycjonują jako rasowego ściganta. Zastosowano tutaj płaską kanapę, poprowadzony wysoko dedykowany wydech Akrapovic i pole numerowe. Kolejna wersja – Rally, spodoba się samotnym wilkom, którzy lubią czasem pojechać w stronę zachodzącego słońca.

 

 

Elementami charakterystycznymi tej wersji są szprychowe obręcze kół, wyprofilowane siodło, osłona zbiornika paliwa i sportowa kierownica. Kierowca ma tutaj do dyspozycji pełny skok zawieszenia FTR 1200 – 150 mm.

 

Sport to wersja przeznaczona dla miłośników upalania w dobrym stylu. Wyposażono ją w niski wydech Akrapa i osłony z włókna węglowego. Ostatnia z wersji – Tour, to coś dla tych,  którzy żyją w drodze. Do, bądź co bądź sportowego FTR1200 producent dołożył wysoką szybę, bagażnik oraz przestrzeń bagażową w postaci tankbaga i wodoodpornych sakw.

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści