Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Indian FTR 1200 i 1200S – akcesoria, które dopasują go do ciebie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Indian FTR 1200 i 1200S – akcesoria, które dopasują go do ciebie

Już standardowy FTR 1200 to wspaniale zaprojektowana maszyna, czerpiąca garściami ze swojego flat trackowego dziedzictwa. Indian postanowił jednak pójść o krok dalej i dać swoim klientom możliwość indywidualizacji FTR-a za pomocą czterech dedykowanych kolekcji akcesoriów, które uczynią z tego motocykla sprzęt idealnie dopasowany do swojego właściciela.

W katalogu Indiana znajdziemy ponad 40 różnych akcesoriów dedykowanych do modeli FTR 1200 i 1200S. Akcesoria te podzielono na cztery kolekcje:

 

Tracker – torowe dziedzictwo FTR-a

To grupa akcesoriów, które pozwolą na maksymalne upodobnienie FTR-a 1200 do pierwowzoru, czyli zdobywcy tytułu mistrza świata 2018 we flat tracku, modelu FTR 750. Wąskie siedzisko z unikatową osłoną, wysoko poprowadzony wydech Akrapovic oraz nakładki z numerami startowymi to tylko niektóre  z elementów tej kolekcji. 

 

Rally – przygoda na każdej nawierzchni

Kolekcja ta inspirowana jest podróżami po zapomnianych bocznych drogach. Wyróżniają ją szprychowe koła, zupełnie inne błotniki, krótka szyba przednia, kierownica ProTaper. Zadziornego charakteru nadaje też FTR-owi dedykowany wydech Akrapovic. Taka konfiguracja pozwala na pełne wykorzystanie 150 mm skoku zawieszenia i cieszenie się jazdą w każdym terenie.

 

 

 

 

Sport – prędkość jest najważniejsza

Nie planujesz zjeżdżać swoim FTR-em z asfaltowej wstęgi, za to kręci cię szybka jazda po krętych drogach? Kolekcja sport uwydatnia sportowe właśnie aspiracje FTR-a. Nisko poprowadzony wydech Akrapovic oraz dodatki z włókna węglowego doskonałe podkreślą dynamikę konstrukcji. Kolekcja sport nada twojemu FTR-owi klasyczny sznyt w nowoczesnej formie.

 

Tour – bo wyzwaniem jest podróż

Motocykl to pojazd, który musi nadawać się też do turystyki? Indian rozumie twoje podejście i proponuje ci użytkowe dodatki, dzięki którym zmienisz swojego FTR-a 1200 w maszynę doskonałą do dłuższych podróży. Komplet pojemnych, wodoodpornych sakw oraz szyba przednia ułatwią pokonywanie kolejnych kilometrów.

 

Od ciebie tylko zależy jaki charakter nadasz swojemu FTR-owi. Więcej o modelu FTR 1200 na stronie producenta.

 

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści