Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju I'M Inter Motors - poznaj salon w Katowicach Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

I'M Inter Motors - poznaj salon w Katowicach

Znana i lubiana sieć sklepów motocyklowych otrzymała nowe oblicze i jest sygnowana marką "I’M Inter Motors". Przedstawiamy oddział w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego 99. Salony I’M Inter Motors stworzono z konkretną wizją. Oprócz pomocy w wyborze strojów, kasków i akcesoriów uznanych marek są miejscami, w których miło spędzicie czas w towarzystwie takich samych pasjonatów motocykli jak Wy!!!

I'M INTER MOTORS Katowice - największy sklep motocyklowy w Katowicach. To ponad 600 m2 powierzchni, na której znajdziecie ubrania, kaski i akcesoria tak renomowanych producentów jak: Alpinestars, Ixon, Shark, FLY, Macna czy Adrenaline. W ofercie znajdziecie także chemię motocyklową, części zamienne a wkrótce swoją działalność rozpocznie serwis motocyklowy.

 

W sklepie wyróżniono kilka stref: dla kobiet (miejsce, w którym zebrano produkty dedykowane paniom), enduro (strefa z ubraniami i akcesoriami dla fanów bezdroży) a także casualową z ubraniami codziennymi, ale kojarzącymi się z pasją do dwóch kółek.

 

 

 

I'M INTER MOTORS Katowice dysponuje obszernym parkingiem dla swoich klientów, a kadra składa sie z pasjonatów motocykli; przeszkolonych i mających świetną znajomość rynku motocyklowego. Dlatego zawsze służy skuteczną, dobrą radą oraz pomocą w wyborze artykułów niezbędnych dla Was i Waszego motocykla.

 

I'M Katowice to nie tylko sklep, ale także miejsce spotkań społeczności motocyklowej. Takiej, jak Wy!

 

Sklep zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 99, otwarty w tygodniu w godzinach 10-20 a w soboty 10-17.

 

 

 

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści