Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju I'M Inter Motors Moto Meeting 2018 - najlepsza impreza motocyklowa w Częstochowie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

I'M Inter Motors Moto Meeting 2018 - najlepsza impreza motocyklowa w Częstochowie

Już za chwilę startuje cykl znakomitych imprez motocyklowych Moto Meeting, pod patronatem firmy Inter Motors. Testy, atrakcje, rabaty i pyszne jedzenie - czyli wszystko, by przyjemnie spędzić weekend.

Moto Meeting to coroczna seria imprez motocyklowych, organizowanych przy salonach I'M Inter Motors w całej Polsce. Jest to rodzaj Dni Otwartych, ale mnogość różnorodnych akcji i atrakcji sprawia, że wydarzenie to wychodzi poza swoją kategorię. Na gości czekają pokazy, szkolenia, możliwość testów wielu produktów, koncerty i wspólne grillowanie. Zrelaksuj się i spędź ten czas po swojemu - w tych dniach jedyny przykaz, który idzie z góry, to sztywny rabat 10% na całą nową kolekcję z oferty I'M Inter Motors!

 

W najbliższą sobotę, 9 czerwca w salonie  I'M Inter Motors w Częstochowie przy ulicy Równoległej 63B odbędzie się wyjątkowy event. Jego program zapowiada się imponująco - zobaczcie co przygotowano dla was w mieście słynącym z największego otwarcia sezonu motocyklowego w Polsce!

 

  • Strefa Castrola – smarowanie łańcucha i testowanie środków do pielęgnacji motocykla
  • Długo wyczekiwane CENTRUM TESTOWE KASKÓW SHOEI – nie zabraknie takich modeli jak NXR, GT-AIR czy NEOTEC II
  • Konkursy z nagrodami Odzieżowymi i akcesoryjnymi
  • Grill dla wszystkich gości
  • Strefa dla maluchów – mini motocykle, kolorowanki z motocyklami, tor hot weels
  • Freestyle na uwięzi – sprawdź jak to działa!
  • Strefa chill
  • Pomoc w doborze odzieży i akcesoriów – skorzystaj z doświadczenia naszych specjalnych gości: redaktorów z portalu scigacz.pl oraz motogen.pl, którzy pomogą wybrać najlepszą odzież i akcesoria, których poszukujesz
  • DJ
  • Darmowe ramki rejestracyjne do motocykla

 

Ponadto w każdym mieście czekają dodatkowe atrakcje specjalne. Kolejna impreza I'M Inter Motors Moto Meeting odbędzie się w Katowicach, już 16 czerwca.

Zabierzcie rodzinę i przyjaciół, eventy Moto Meeting to znakomita zabawa nie tylko dla motocyklistów. Do zobaczenia!

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści