Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Cross Country III Runda Mistrzostw okręgu łódzkiego w cross country Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Cross country

III Runda Mistrzostw okręgu łódzkiego w cross country

Ostatnia runda w tym sezonie odbędzie się już 2 listopada i tradycyjnie zostanie rozegrana na torze w Strykowie. Organizatorem imprezy jest klub MKS Zjednoczeni Stryków. Jeśli chcecie zdobyć ostatnie punkty do klasyfikacji lub po prostu pościgać się z innymi zawodnikami, nie może Was zabraknąć na starcie!

Zawody zostaną rozegrane na torze motocrossowym oraz przylegającej do niej pętli enduro. Cała trasa będzie miała długość 5 km. W biurze zawodów możecie się zapisywać od godziny 8 do 12. Jeśli nie macie jeszcze licencji, to egzamin teoretyczny odbędzie się o 9.30. Zawodnicy będą ścigać się między sobą w klasach: Licencja A, Licencja B, Licencja C, Młodzik, Quad i Master.


Impreza rozpocznie się od wyścigu Młodzików o 10.30. Później pojadą quady, a wyścig motocykli ruszy o 13.15. Wpisowe dla zawodników to 120 zł lub 80 zł w przypadku Młodzików. Jeśli nie zdecydujecie się wystartować, to koniecznie przyjedźcie kibicować. Na pewno nie zabraknie wyścigowych emocji, błota i motocyklowego hałasu!


Harmonogram Ramowv zawodów

8.00 - czynne biuro zawodów
8.30 – 12.30 - odbiór techniczny
9.30 -  egzamin teoretyczny na licencje
1 0.00 - odprawa z zawodnikami
10.30 - wyścig klasy Młodzik
11.00- wyścig klas open quad
13.15 - wyścig klas open lic. A, B, C i klasa Masters

Więcej o motocyklach KTM

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści