Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju I Warszawski Rajd Motocyklowy – każdy motocykl mile widziany Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

I Warszawski Rajd Motocyklowy – każdy motocykl mile widziany

Choć lista zgłoszeń na I Warszawski Rajd Motocyklowy powoli się wyczerpuje, organizatorzy zachęcają wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w imprezie.

Choć lista zgłoszeń na I Warszawski Rajd Motocyklowy powoli się wyczerpuje, organizatorzy zachęcają wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w imprezie.


Motocykle biorące udział w rajdzie startować będą w klasach: Pre 1950, Pre 1965, Pre 1985 i Post 1985. Oprócz tego wystartować będzie można w grupie „Gość” przeznaczonej dla posiadaczy współczesnych, ciekawych motocykli, a także w grupie dla maszyn z koszem lub pojemności nie przekraczającej 50 ccm. Decyzją organizatorów w rajdzie wziąć mogą udział także motocykliści, którzy dosiadają młodszych maszyn, a nawet tych całkiem nowych. Jest to podyktowane zdaniem, że każdy motocykl kiedyś będzie klasykiem i zabytkiem. Dla takich uczestników powstanie osobna klasa.


Wszelkie informacje dotyczące rajdu, regulaminu oraz rejestracji znajdziecie na stronie motoyoungtimer.pl. Kontakt z organizatorami pod adresem motoyoungtimer@gmail.com oraz  numerem telefonu: 503 858 073.


Patronat medialny nad I Warszawskim Rajdem Motocyklowym objął MOTOGEN.
 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
I Warszawski Rajd Motocyklowy – każdy motocykl mile widziany I Warszawski Rajd Motocyklo...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści