-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Hypermotard 950 2019 nagrodzony. Ducati najlepsze Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Hypermotard 950 2019 nagrodzony. Ducati najlepsze

Ducati Hypermotard 950 wygrywa kategorię „Concept Bikes”: projekty i prototypy producentów niezależnych w Villa d'Este. Concept stworzony przez Centro Stile Ducati wzbudził wielkie zainteresowanie nie tylko publiczności ale także społeczności internetowej. To kolejna (Ducati niedawno wygrało Red Dot za Diavela 1260) nagroda zdobyta przez Ducati za styl i design!

„Cieszę się z sukcesu, jaki odniósł motocykl koncepcyjny, który zaprezentowaliśmy w konkursie” - skomentował Andrea Ferraresi, dyrektor Centro Stile Ducati. „Koncepcje stylistyczne są przydatne do prezentacji nowych elementów, w tym przypadku projektu graficznego, oraz do oceny reakcji, które inspirują. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sukcesu i zainteresowania w sieciach. Analizując uwagę, którą poświęcamy designowi, jednej z podstawowych wartości naszej firmy, otrzymywanie nagród przy takich okazjach zawsze sprawia, że ​​jesteśmy bardzo dumni.”

 

 

 Concorso d’Eleganza Villa d’Este odbywający się od 1929 roku, to konkurs będący hołdem dla piękna historycznych samochodów i motocykli. Obecnie jest najbardziej ekskluzywnym międzynarodowym wydarzeniem w tej branży. Kategoria „Samochody koncepcyjne i prototypy” została wprowadzona w 2002 r.

 

Swoją drogą całkiem niedawno testowaliśmy standardowy model Hypermotarda 950. I jest...nieważne, zobaczice nasz test...

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści